logo

Systemy odwodnienia

Rozwiązania odwodnienia Schlüter-Systems dostosowane są specjalnie do wymagań uszczelnienia zespolonego Schlüter®-KERDI i -DITRA. W ten sposób zapewnione zostaje, że wilgoć nie narusza substancji budowlanej, a także odprowadzona zostaje ona tam, gdzie nie wyrządzi żadnej szkody.

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF ma swoje zalety nie tylko w prysznicach. Półka w eleganckim designie STYLE oferuje praktyczne miejsce do odkładania wszędzie tam, gdzie płytki będą układane lub są już ułożone.
Dalej

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE jest wieloelementowym systemem odpływowym do budowy bezbrodzikowych pryszniców z płytek ceramicznych, kamienia naturalnego lub posadzek przemysłowych. Składa się z korpusu rynny z walcowanej stali nierdzewnej oraz pokrywy/konstrukcji ramki, które dają się dopasować do dowolnej grubości posadzki za pomocą dostępnych w zestawie pomocy montażowych.
Dalej

Schlüter®-KERDI-SHOWER-L

Schlüter®-KERDI-SHOWER-L

Schlüter®-KERDI-SHOWER-L jest płytą ze spadkiem z odpornego na ściskanie polistyrenu, w razie potrzeby uzupełniana w zestawie dopasowaną płytą wyrównawczą z twardej ekstrudowanej pianki polistyrenowej XPS.
Dalej

Schlüter®-KERDI-SHOWER

Schlüter®-KERDI-SHOWER

Schlüter®-KERDI-SHOWER jest modularnym systemem do budowy bezbrodzikowych pryszniców z płytek ceramicznych. Płyty ze spadkiem oferowane są w różnych rozmiarach – w razie potrzeby z płytami wyrównawczymi.
Dalej

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter®-KERDI-DRAIN jest podłogowym wpustem ściekowym zapewniającym pewne połączenie z uszczelnieniem zespolonym Schlüter®-KERDI lub innymi systemami uszczelnień zespolonych.
Dalej

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S jest klinem ze spadkiem ze szczotkowanej stali nierdzewnej o nachyleniu 2% do zakrywania bocznych powierzchni natrysków w posadzce licującej z powierzchnią. Profi l zaopatrzony jest od tylnej strony we włókninę do zakotwienia w kleju do płytek. Do połączenia z podłogą służy należący do systemu profi l nośny z twardego PVC o różnych wysokościach i z wpustem o ceowym kształcie.
Dalej

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS jest dwuczęściowym profi lem z anodowanego aluminium do ochrony przed zalewaniem posadzek w prysznicach licujących z powierzchnią posadzki.
Schlüter®-SHOWERPROFILE-WSK jest dwuczęściowym profi lem z anodowanego aluminium do ochrony przed zalewaniem posadzek w prysznicach licujących z powierzchnią posadzki.
Dalej

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E jest rynną drenażową ze stali nierdzewnej, która nadaje się do zabudowania na tarasach i balkonach przy niewielkich wysokościach przyłączenia do drzwi balkonowych. Można ją także stosować jako rynnę drenażu powierzchniowego.
Dalej

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E jest rzygaczem ze stali nierdzewnej do odwadniania powierzchni balkonów i tarasów ograniczonych zamkniętą balustradą. Na obszerny kołnierz do klejenia nakleja się manszetę Schlüter®-KERDI służącą do szczelnego łączenia i dzięki temu zapewnia się łatwe i pewne przyłączenie uszczelnień zespolonych.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
+49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?