logo

Systemy odwodnienia

Rozwiązania odwodnienia Schlüter-Systems dostosowane są specjalnie do wymagań uszczelnienia zespolonego Schlüter®-KERDI i -DITRA. W ten sposób zapewnione zostaje, że wilgoć nie narusza substancji budowlanej, a także odprowadzona zostaje ona tam, gdzie nie wyrządzi żadnej szkody.

Schlüter®-KERDI-LINE-VARIO

Schlüter®-KERDI-LINE-VARIO

Odkryj nową generację odwodnień liniowych: Schlüter-KERDI-LINE-VARIO łączy wydajną technikę odwodnieniową KERDI z eleganckimi profilami wzorniczymi Schlüter.
Nowo zmodernizowany system składa się z jednostki odpływowej KERDI-LINE-VARIO-H, adaptera odpływu ze zintegrowaną manszetą uszczelniającą i obracanym o 360° odpływem ze zintegrowanym syfonem brodzikowym.
Ten system odwadniający łączony jest z naszymi szlachetnymi minimalistycznymi profilami wzorniczymi w dwóch wzorach COVE i WAVE.
Dalej

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE jest wieloelementowym systemem odpływowym do budowy bezbrodzikowych pryszniców z płytek ceramicznych, kamienia naturalnego lub posadzek przemysłowych. Składa się z korpusu rynny z walcowanej stali nierdzewnej oraz pokrywy/konstrukcji ramki, które dają się dopasować do dowolnej grubości posadzki za pomocą dostępnych w zestawie pomocy montażowych.
Dalej

Schlüter®-KERDI-SHOWER-LT / -LTS

Schlüter®-KERDI-SHOWER-LT / -LTS

Schlüter-KERDI-SHOWER-LT jest płytą ze spadkiem wykonaną z wytrzymałego na nacisk polistyrenu ekspandowanego (EPS). Została ona zaprojektowana jako element do systemu odwodnienia liniowego Schlüter-KERDI-LINE. Na powierzchni płyty ze spadkiem naklejona jest już mata uszczelniająca Schlüter-KERDI.
Dalej

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T jest modularnym systemem do budowy bezbrodzikowych pryszniców z płytkami ceramicznymi. Płyty ze spadkiem dostępne są w różnych wymiarach, i oferują dla wielu inwestycji odpowiednie rozwiązanie.
Dalej

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter®-KERDI-DRAIN jest podłogowym wpustem ściekowym zapewniającym pewne połączenie z uszczelnieniem zespolonym Schlüter®-KERDI lub innymi systemami uszczelnień zespolonych.
Dalej

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF ma swoje zalety nie tylko w prysznicach. Półka w eleganckim designie STYLE oferuje praktyczne miejsce do odkładania wszędzie tam, gdzie płytki będą układane lub są już ułożone.
Dalej

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S jest klinem ze spadkiem ze szczotkowanej stali nierdzewnej o nachyleniu 2% do zakrywania bocznych powierzchni natrysków w posadzce licującej z powierzchnią. Profi l zaopatrzony jest od tylnej strony we włókninę do zakotwienia w kleju do płytek. Do połączenia z podłogą służy należący do systemu profi l nośny z twardego PVC o różnych wysokościach i z wpustem o ceowym kształcie.
Dalej

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS jest dwuczęściowym profi lem z anodowanego aluminium do ochrony przed zalewaniem posadzek w prysznicach licujących z powierzchnią posadzki.
Schlüter®-SHOWERPROFILE-WSK jest dwuczęściowym profi lem z anodowanego aluminium do ochrony przed zalewaniem posadzek w prysznicach licujących z powierzchnią posadzki.
Dalej

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E jest rynną drenażową ze stali nierdzewnej, która nadaje się do zabudowania na tarasach i balkonach przy niewielkich wysokościach przyłączenia do drzwi balkonowych. Można ją także stosować jako rynnę drenażu powierzchniowego.
Dalej

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E jest rzygaczem ze stali nierdzewnej do odwadniania powierzchni balkonów i tarasów ograniczonych zamkniętą balustradą. Na obszerny kołnierz do klejenia nakleja się manszetę Schlüter®-KERDI służącą do szczelnego łączenia i dzięki temu zapewnia się łatwe i pewne przyłączenie uszczelnień zespolonych.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?