logo

Konstrukcje posadzek

Podłoga Schlüter®-BEKOTEC-System jest szczególnie szybką w wykonaniu, cienkowarstwową i nie wybrzuszającą się oraz niwelującą naprężenia konstrukcją. Przy użyciu elementów grzewczych systemu Schlüter®-BEKOTEC-THERM możliwe jest wykonanie efektywnego ogrzewania podłogowego jako ceramicznej podłogi klimatyzowanej, która cechuje się niską konstrukcją warstwy, krótkim okresem budowy oraz przyjemnym ogrzewaniem.

Schlüter®-BEKOTEC

Schlüter®-BEKOTEC

Schlüter®-BEKOTEC jest techniką konstrukcji wykładzin jako system dla wolnych od pęknięć i pewnych w funkcjonowaniu jastrychów pływających i jastrychów z ogrzewaniem podłogowym i wykładziną ceramiczną lub z kamienia naturalnego. Na jastrychu BEKOTEC można też zastosować inne materiały wykładzinowe.
Dalej

Schlüter®-BEKOTEC-EN 23 F

Schlüter®-BEKOTEC-EN 23 F

Schlüter®-BEKOTEC-EN F jest pewną konstrukcją podłogową do wykonywania pozbawionych rys i niezawodnych jastrychów i jastrychów grzewczych o bardzo niewielkich grubościach konstrukcji od 31 mm. Obok płytek i kamienia naturalnego stosować można także inne materiały posadzkowe na jastrychu BEKOTEC-Estrich.
Dalej

Schlüter®-BEKOTEC-EN-FTS

Schlüter®-BEKOTEC-EN 18 FTS

Schlüter®-BEKOTEC-EN FTS jest pewną techniką konstrukcji posadzek ze zintegrowaną izolacją akustyczną tłumiącą odgłosy kroków do 25 dB przeznaczoną do stosowania w obiektach remontowanych lub przy renowacji.
Dalej

Schlüter®-BEKOTEC-EN-FK

Schlüter®-BEKOTEC-EN 12 FK

Schlüter®-BEKOTEC-EN FK jest pewną, związaną przez klejenie techniką konstrukcji posadzki do obiektów remontowanych lub poddawanych renowacji.
Dalej

Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN

Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN

Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN jest pewną, nadzwyczaj cienkowarstwową konstrukcją podłogową, systemem do pozbawionych pęknięć i niezawodnych funkcjonalnie jastrychów na zewnątrz budynków z posadzkami ceramicznymi i kamiennymi.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?