logo

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Zastosowanie i funkcje

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS / -WSK są wysokiej jakości profilami nośnymi z anodowanego aluminium. W połączeniu z elastycznymi wkładkami Schlüter®-SHOWERPROFILE-WSL lub Schlüter®-SHOWERPROFILE-WSC oferują one optymalną ochronę przed zalewaniem w prysznicach licujących z posadzką.

Profil nośny Schlüter®-SHOWERPROFILE-WSK nakleja się na istniejące posadzki i dlatego też nadaje się on świetnie do renowacji. Szerokość widocznej powierzchni to 52mm. Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS w połączeniu z elastyczną wkładką Schlüter®-SHOWERPROFILE-WSL z przezroczystego, miękkiego PVC o całkowitej wysokości 37 mm niezawodnie zabezpiecza przed rozlaniem się wody w przypadku niedostatecznego spadku w obszarze prysznica. Elastyczna wkładka – po ewentualnym przejechaniu po niej wózkiem inwalidzkim lub nastąpieniu na nią - wraca samodzielnie do swojej pierwotnej pozycji. W połączeniu z elastyczną wkładką Schlüter®-SHOWERPROFILE-WSC ze średniotwardego PVC – ze względu na niewielką wysokość 2 mm i szerokość 16 mm uzyskuje się nie rzucające się w oczy przejście obszaru prysznica w graniczącą powierzchnię.

Profil nośny Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS mocuje się w zaprawie cienkowarstwowej w posadzce. Ma on 19 mm szerokości i 8 mm wysokości. Dzięki temu możliwe jest łączenie go z płytkami o wysokości od 8 mm. W przypadku płytek o większej grubości pod profil podkłada się odpowiedniej grubości zaprawę cienkowarstwową.


Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
+49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?

Ważne informacje dodatkowe

nasze produkty i warianty naszych produktów znajdą Państwo tutaj:

Powierzchnie metalowe
Powierzchnie metalowe

Przegląd: od "stali nierdzewnej" po "aluminium Toskania brązowe"

Legenda "Produkty"

W celu uproszczenia i ułatwienia obsługi tabel stosujemy następujące symbole i skróty:

image image

= nowe produkty

= oferowane są także perforacje na życzenie (okrągłe)     

 

Wymiary:
H = wysokość
L = długość
B = szerokość


Rodzaje opakowań::
PL = europaleta
KV = skrzynka
BV = pęk (wszystkie profile, o ile nie jest to inaczej zaznaczone, pakowane są w wiązki po 10 szt.)
P = paczka
R = rolka
St. = sztuka / sztuki