logo

Pomoce do obróbki

Schlüter®-REMA nadaje się do stosowania niezeleżnie od grubości płytek i ich wielkości oraz pozwala na wykonanie otworów rewizyjnych dokładnie dopasowanych do siatki spoin na powierzchni.

Schlüter®-TROWEL

Schlüter®-TROWEL

Schlüter®-TROWEL jest kielnią ząbkowaną z ergonomicznym miękkim uchwytem ułatwiającym długotrwałą pracę. Odpowiednie uzębienie nadaje się do efektywnego klejenia Schlüter®-DITRA, -KERDI i -DITRA-HEAT.
Dalej

Schlüter®-CLEAN-CP

Schlüter®-CLEAN-CP

Schlüter-CLEAN-CP jest politurą do czyszczenia profi li ze stali nierdzewnej. Nadaje się także doskonale do czyszczenia profi li z aluminium, mosiądzu i innych materiałów.
Dalej

Schlüter®-REMA

Schlüter®-REMA

Schlüter®-REMA przeznaczony jest do maskowania otworów rewizyjnych w ściennych wykładzinach ceramicznych. Schlüter®-REMA stosować można niezależnie od grubości i wielkości płytki i w ten sposób perfekcyjnie dopasować do przebiegu spoin.
Dalej

Schlüter®-RUMA

Schlüter®-RUMA

Schlüter®-RUMA jest urządzeniem do równomiernego wyginania profili posiadających nacięcia do wykonywania zaokrągleń.
Dalej

Schlüter®-PROCUT-TSM

Schlüter®-PROCUT-TSM

Schlüter®-PROCUT-TSM jest tarczą o średnicy 115 mm do typowych szlifierek kątowych, przeznaczoną do szczególnie precyzyjnego cięcia stali nierdzewnej, aluminium i miedzi.
Dalej

Schlüter®-PROCUT-PSF

Schlüter®-PROCUT-PSF

Schlüter®-PROCUT-PSF są nożycami do profili służącymi do szybkiego i dokładnego przycinania profili Schlüter® z tworzyw sztucznych z ogranicznikiem spoiny, lub też bez ogranicznika.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?