logo

Balkony i tarasy

Krawędzie brzegowe balkonów i tarasów są stale poddawane oddziaływaniu czynników atmosferycznych. Profile brzegowe Schlüter®-BARA skutecznie chronią te miejsca i są estetycznym wykończeniem.

Spoiny dylatacyjne i profile kompensacyjne

Spoiny dylatacyjne i profile kompensacyjne

Nasze profile serii Schlüter®-DILEX oferują nie wymagające nadzoru i odpowiadające wymaganiom funkcjonalnym rozwiązania wszelkich znaczących spoin dylatacyjnych na balkonach i tarasach. Profile te są odporne na czynniki atmosferyczne i zmiany temperatur.
Dalej

Balkonowe profile brzegowe

Balkonowe profile brzegowe

Obszary brzegowe balkonów i tarasów są stale poddawane oddziaływaniu czynników atmosferycznych. Profile brzegowe Schlüter®-BARA chronią te miejsca i są estetycznym wykończeniem. Odpowiednie profile uzupełnić można w kilku krokach odpowiednim systemem rynien Schlüter®-BARIN.
Dalej

Systemy odwodnienia

Systemy odwodnienia

Odprowadzenie wody deszczowej i wody z czyszczenia na balkonach i tarasach rozwiązuje się w trwały i efektywny sposób przy zastosowaniu systemów odwodnienia Schlüter-Systems. Niezależnie czy z rynnami odwadniającymi na brzegu balkonu, z wpustami podłogowymi lub przez balustradę - tutaj znajdziecie Państwo odpowiednie rozwiązanie.
Dalej

Systemy drenażowe

Systemy drenażowe

Niezależnie czy Schlüter®-DITRA-DRAIN, pierwszy kapilarnie pasywny drenaż zespolony i oddzielenie lub Schlüter®-TROBA - klasyczna mata drenażowa do układania w łożu żwirowym lub grysowym, znajdziecie u nas odpowiednie odwodnienie dostosowane do każdej konstrukcji posadzki z płytek lub kamienia naturalnego.
Dalej

Maty oddzielające

Maty oddzielające

Schlüter-Systems jest wynalazcą oddzielenia w konstrukcji posadzek z płytek. Od 1987 roku mata DITRA zapobiega szkodom konstrukcji posadzek ceramicznych powodowanych naprężeniami. Schlüter®-DITRA-DRAIN - pierwszy na świecie i jedyny pasywny kapilarnie drenaż i oddzielenie przewietrza od spodu posadzkę na całej powierzchni i umożliwia pewne układanie wielkoformatowych płytek i płyt, także na zewnątrz budynków.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?