logo

Zaaranżuj swoją przestrzeń życiową przy pomocy ceramiki i światła

Światło ma decydujące znaczenie przy tworzeniu odpowiedniej atmosfery wnętrza pomieszczeń. Nowoczesna technika oświetleniowa daje nie tylko czysty efekt oświetleniowy, ale również stwarza możliwość kreatywnej i dekoracyjnej aranżacji pomieszczeń. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać relaksujące oświetlenie stref wypoczynku, neutralne światło w obszarach pracy czy barwne oświetlenie nastrojowe – dzięki nowoczesnej diodowej technice oświetleniowej Schlüter®-LIPROTEC dobierzesz odpowiednie światło do każdego wnętrza.Dzięki nam możesz harmonijnie i efektownie zaaranżować każde wnętrze, które spełni oczekiwania inwestora. Harmonijne zespolenie profili nośnych z architekturą mieszkania zapewnia sprawdzona technika profili systemów firmy Schlüter – teraz po raz pierwszy w indywidualnie skomponowanych produktach techniki oświetleniowej i sterowniczej. Z myślą o szybkim montażu przygotowaliśmy wstępnie skonfigurowane zestawy profili, taśm LED i akcesoriów montażowych do różnorodnych zastosowań.

Przegląd Schlüter®-LIPROTEC

LIPROTEC-EASY

LIPROTEC-EASY

Prosty sposób na indywidualną instalację oświetleniową– dzięki wygodnym systemom wtykowym i prostemu montażowi ta seria typu Plug & Play zapewnia dużą swobodę projektowania i nie wymaga specjalistycznych umiejętności.
Dalej

LIPROTEC-PRO

LIPROTEC-PRO

Schlüter-LIPROTEC-PRO jest sprawdzoną i dającą się na różne sposoby ze sobą kombinować techniką profili świetlnych dla profesjonalistów.
Dalej

Schlüter-LIPROTEC-CONTROL

Schlüter-LIPROTEC-CONTROL

Technologia sterowania Schlüter-LIPROTEC-CONTROL oferuje wszystkie możliwości nowoczesnego sterowania oświetleniem dzięki wariantom LIPROTEC-CLASSIC i LIPROTEC-ZONES.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?