logo

Florenckie inspiracje

Stylowe środki renesansu w nowej szacie.

Florencja, stolica Toskanii znana jest na świecie ze swojej archietkturry. To właśnie pieczołowicie wykonane detale czynią ogólne wrażenie perfekcyjnym. Te budowlane finezje były inspiracją dla Schlüter-Systems przy opracowywaniu profilu schodowego Schlüter®-TREP-FL: stylowe środki renesansu w nowej szacie.

Podążając wiernie za filozofią firmy "Więcej korzyści z płytkami" profile Schlüter®-TREP-FL przez swoje florenckie wzornictwo służą estetycznemu wykończeniu krawędzi schodów w budownictwie indywidualnym i reprezentacyjnym. Aby zaspokoić wszelkie wymagania estetyczne w połączeniu z płytkami lub kamieniem naturalnym, profile te oferowane są z aluminium lub stali nierdzewnej w trzech wysokościach 9, 11 i 12,5 mm). Uszlachetniona powłoka anodowana Schlüter®-TREP-FL z matową powierzchnią jest optymalna do wszelkich wymagań dla schodów w budownictwie mieszkaniowym.

Nawet jeżeli Schlüter®-TREP-FL wydaje się wyraźnie smuklejszy niż konwencjonalne profile schodowe, nie cierpią na tym wcale jego właściwości użytkowe. Dzięki specjalnie profilowanej powierzchni uzyskuje się odpowiednią antypoślizgowość. Jasne aluminium Schlüter®-TREP-FL pozwala na dobrą optyczną rozpoznawalność krawędzi schodów. Ich narażone na uszkodzenia krawędzie chronione są dekoracyjnym profilem przed szkodami wywołanymi przez uderzenie lub nadmierne obciążenie.

Schlüter®-TREP-FL

Schlüter®-TREP-FL

Schlüter®-TREP-FL jest profi lem schodowym o fl orenckiej formie, wykonany z aluminium ze specjalną profi lacją antypoślizgową lub ze stali nierdzewnej, stosowanym do pewnego i estetycznego wykończenia krawędzi stopni schodowych. Nadaje się on do stosowania na schodach z okładzinami z płytek lub kamienia naturalnego.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?