logo

Technika i wzornictwo z profilami

Profile Schlüter to oferta idealnego połączenia funkcjonalności ze wzornictwem. Nasz asortyment obejmuje profile do zakończenia okładzin ściennych i posadzkowych, profile schodowe oraz różnego typu profile dylatacyjne i kompensacyjne.

Wykończenie okładzin posadzkowych

Wykończenie okładzin posadzkowych

Profile brzegowe takie jak oryginalny profil Schlüter®-SCHIENE ograniczają wykładziny ceramiczne i chronią brzegi płytek ceramicznych lub z kamienia naturalnego przed mechanicznymi uszkodzeniami. Profile Schlüter®-RENO tworzą jednocześnie bezstopniowe połączenie z sąsiadującymi wykładzinami podłogowymi. Wszystkie nasze profile brzegowe dla wykładzin posadzkowych przyczyniają się w ten sposób do estetycznego i trwałego wyglądu wykładziny posadzkowej.
Dalej

Narożniki ścienne i wykończenia

Narożniki ścienne i wykończenia

Profile serii Schlüter®-QUADEC, -RONDEC, -JOLLY, -SCHIENE i -FINEC tworzą mechanicznie odporne i dekoracyjne wykończenia dla wykładzin ściennych i cokołów wykonanych z płytek ceramicznych i kamienia naturalnego. Różnorodne materiały jak i kolory umożliwiają przy użyciu owych profili kreatywne wykończenie każdej wykładziny. W połączeniu z dekoracyjnymi profilami Schlüter®-DESIGNLINE oraz -QUADEC-FS możliwe jest uzyskanie szczególnych akcentów.
Dalej

Profile do schodów

Profile do schodów

Brzegi oraz stopnie schodów poddane są mocnym obciążeniom mechanicznym a ponadto tworzą one wyższe ryzyko wypadku. Dzięki antypoślizgowej powierzchni oraz wizualnie odróżniającemu się brzegowi stopnia profile Schlüter®-TREP zapewniają wyższe bezpieczeństwo, oraz dodatkowo stanowią ochronę płytek ceramicznych przed uszkodzeniem lub przedwczesnym zużyciem ich krawędzi. Profile Schlüter®-TREP nadają się doskonale do łączenia z techniką profili świetlnych Schlüter®-LIPROTEC.
Dalej

Spoiny dylatacyjne i profile kompensacyjne

Spoiny dylatacyjne i profile kompensacyjne

Profile serii Schlüter®-DILEX zapewniają funkcjonalne rozwiązania nie wymagające żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych dla wszystkiego rodzaju spoin dylatacyjnych w wykładzinach ceramicznych. Nasz program dostawy obejmuje typy profili dostosowanych do użycia jako spoiny budowlane, spoiny ograniczające poszczególne pola, spoiny brzegowe i połączeniowe. Wszystkie rodzaje profili wbudowane zostają podczas układania wykładziny ceramicznej. Odpowiednio do obciążenia mechanicznego i chemicznego jakim poddana zostanie wykładzina ceramiczna dostarczamy profile typu DILEX z różnego rodzaju materiałów.
Dalej

Profile do elastycznych wykładzin ściennych i podłogowych

Profile do elastycznych wykładzin ściennych i podłogowych

Chroni brzegi okładziny na podłodze, ścianie i schodach. Łatwy i szybki w montażu. Zapobiega tworzeniu się niebezpiecznych uskoków w miejscach połączeń posadzek na różnych poziomach.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?