logo

Zastosowania

Więcej komfortu mieszkania z ceramiką

Ciepłe i przytulne. Ceramika układana z dalekowzrocznym spojrzeniem, pozostaje łatwa w utrzymaniu i ekstremalnie odporna! Dzięki naszym produktom płytki oszczędzają energię i mogą na długo pozostać ładne.

10 silnych argumentów za pomieszczeniami z płytkami

Posadzki z płytek są...

Poniższa treść nie jest dostępna na Państwa urządzeniu.

Łazienka

Łazienka

Dzisiejsza łazienka powinna być zaprojektowana bez barier, a jednocześnie odpowiadać indywidualnym życzeniom i potrzebom. Dowiedz się, jakie możliwości oferuje Schlüter-Systems w zakresie projektowania łazienek.
Dalej

Balkony i tarasy

Balkony i tarasy

Dekoracyjne, łatwe w utrzymaniu i odporne: płytki są idealną posadzką na balkony i tarasy.
Dalej

Ogrzewane podłogi

Ogrzewane podłogi

Ceramiczna posadzka klimatyzowana łączy ekologiczny komfort ogrzewania z higieną i przytulnością. Opatentowana konstrukcja podłogi - o niewielkiej grubości warstw i innowacyjnej technice grzewczej i regulacyjnej - czyni z systemu oszczędzający energię i koszty, szybko reagujący "posadzkowy grzejnik" ze szczególnie niską temperaturą zasilania obiegu.
Dalej

Klatki schodowe

Klatki schodowe

Niewłaściwy krok może czasem mieć poważne konsekwencje. Schody stanowią szczególne wyzwanie. Dlatego też - przez budowlane rozwiązania - należy w jak największym stopniu zmniejszać ryzyko poślizgu.
Dalej

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe muszą być bardzo odporne - i ceramika jest tutaj odpowiednim rozwiązaniem. Nasze rozwiązania systemowe sprawiają, że posadzki ceramiczne pozostają nawet w przypadku silnych obciążeń przez długi okres łatwe w utrzymaniu i odporne. Zresztą - jeżeli jesteście Państwo pod naciskiem czasu, możecie odetchnąć, gdyż ceramikę można układać także ekstremalnie szybko.
Dalej

Pomieszczenia biurowe

Pomieszczenia biurowe

Łatwe do pielęgnacji i przyjaźnie reprezantacyjne. Prawidłowo ułożona ceramika wygląda dobrze w biurze na długi czas i zapewnia nawet ciepłe stopy. Fakt, że koszty są przy tym także przekonujące to dodatkowy plus.
Dalej

Kuchnia

Kuchnia

Płytki w kuchni mają długoletnią tradycję: jako idealna posadzka i wykończenie powierzchni za blatem roboczym. Czy zastanawiali się Państwo, jak praktyczne są blaty robocze z płytek? Można zrezygnować wtedy z podstawki pod garnki lub deski do krojenia...
Dalej

Pomieszczenia sanitarne

Pomieszczenia sanitarne

W przemyśle obciążenia są zjawiskiem powszednim. Zalane wodą prysznice w pracy w systemie zmianowym zna każdy. Ceramika zwykle jest rozwiązaniem pewnym: aby jednak nie było od tej zasady żadnych wyjątków oferujemy odpowiednie, w 100% wodoszczelne rozwiązania, które obejmują także mocno obciążane wodą spoiny.
Dalej

Pomieszczenia mieszkalne

Pomieszczenia mieszkalne

Płytki w mieszkaniu to wyraz stylowości i jednocześnie zgodności z aktualnymi trendami - szczególnie w połączeniu z innymi materiałami. Wyglądają one dobrze i są po prostu niezniszczalne! Więcej o płytkach w domu znajdziecie Państwo tutaj.
Dalej

Pływalnie

Pływalnie

Okładziny z płytek nie są w stu procentach wodoszczelne, gdyż woda może przeciekać przez spoiny. Dlatego w pływalniach wymagane jest uszczelnienie.
Dalej

Budowanie bez barier

Budowanie bez barier

Odpowiedni projekt ułatwia dzień powszedni! Więcej na temat przejść bez uskoków, licujących z posadzką pryszniców i eliminacji progów znajdziesz tutaj...
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?