logo

Produkty

Obszerny asortyment

Schlüter-Systems oferuje ponad 10000 wypróbowanych w praktyce rozwiązań systemowych do układania płytek i kamienia naturalnego. Od Schlüter®-SCHIENE - oryginalnego profilu zakończeniowego do posadzek, po ceramiczną posadzkę klimatyzowaną. Aby ułatwić Państwu orientację podzieliliśmy nasz asortyment na następujące działy.

Technika i wzornictwo z profilami

Schlüter-Profile oferują idealną kombinację funkcjonalności i wzornictwa. Nasz asortyment obejmuje profile do zakończenia okładzin na ścianach i posadzek, stopni schodowych jak również profile do spoin dylatacyjnych, ograniczających pola, brzegowych i przyłączeniowych.

Uszczelnienie, oddzielenie, regulacja temperatury, odwodnienie, izolacja akustyczna

Schlüter-Systems oferuje praktyczne i sprawdzone rozwiązania systemowe do uszczelnienia, oddzielenia, odwodnienia i izolacji akustycznej posadzek z płytek. Niezależnie czy wewnątrz lub na zewnątrz budynków, czy w nowym obiekcie lub poddawanym renowacji - znajdziesz tutaj odpowiednie rozwiązanie.

Balkony i tarasy

System balkonowy Schlüter jest rozległym asortymentem produktów zawierającym profile zakończeniowe, rynny odwadniające, maty drenażowe i oddzielające oraz systemy uszczelnień - wszystkie do siebie dopasowane.

Konstrukcje wykładzin

System Schlüter®-BEKOTEC jest dającą się szybko wykonać, cienkowarstwową konstrukcją podłogową o zredukowanym niebezpieczeństwie powstawania wybrzuszeń i pozbawioną naprężeń. 

Ceramiczna posadzka klimatyzowana

Schlüter®-BEKOTEC-THERM jest niezawodną konstrukcją posadzki o niewielkiej grubości konstrukcji. W połączeniu z należącą do systemu techniką grzewczą i regulacyjną powstaje energooszczędny i szybko reagujący system ogrzewania podłogowego o szczególnie niskiej temperaturze zasilania. 

Podłoże, płyta konstrukcyjna, uszczelnienie zespolone

Dzięki nowej technologii produkcji i przystosowaniu do szczególnych wymagań na budowie, Schlüter®-KERDI-BOARD oferuje całkiem nowe możliwości wykonawcze i estetyczne.

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?