logo

Pomysł z profilem

Od profilu SCHIENE do systemu – dzięki swoim innowacyjnym produktom firma Schlüter-Systems KG jest liderem na rynku wyrobów związanych z branżą płytkarską. Zatrudniając ponad 1.800 pracowników w Europie i USA w łącznie siedmiu oddziałach Schlüter-Systems od wielu dziesięcioleci przoduje na świecie w rozwiązaniach pomocnych przy układaniu i obróbce płytek ceramicznych i kamiennych.

Werner Schlüter

Pomysł z szyną

Kiedy młody mistrz płytkarski Werner Schlüter otrzymał zadanie ułożenia płytek w łazience z pięcioma drzwiami, wpadł na pomysł z szyną: w ten sposób rozpoczął się dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Wynalazcy nie spadają z nieba! Wynalazki powstają na podstawie praktyki. Wynalazki cieszące się szczególnym powodzeniem są z reguły rezultatem wieloletniego doświadczenia połączonego z dużą kreatywnością. Są również odzwierciedleniem czasów, w których zostały stworzone! Obecnie nazwisko owego młodego płytkarza stało się nazwą marki cieszącej się wszędzie powodzeniem i synonimem przedsiębiorstwa mającego uznanie na całym świecie.
Dalej

Rozwój produktu

Rozwój produktu

Jesteśmy zdania, że wynalazki powinny ułatwiać życie. Schlüter®-SCHIENE była pierwszym produktem z wielu, które zostały wynalezione w naszej firmie w latach siedemdziesiątych. Od momentu założenia firmy aż po dzień dzisiejszy nasze motto nie uległo zmianie: chcemy ułatwić życie wszystkim, którzy mają do czynienia z wykładzinami ceramicznymi, obojętnie czy są to płytkarze, inwestorzy, czy planiści.
Dalej

Jak do nas dojechać

Jak do nas dojechać

Szkic i opis dojazdu – jak nas znaleźć
Dalej

Schlüter International

Schlüter International

Nasze oddziały i biura serwisowe - przegląd
Dalej

Rozwój produktu

Rozwój produktu

Krótka kronika naszych produktów
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?