logo

Uszczelnienie, oddzielenie, regulacja temperatury, odwodnienie, izolacja akustyczna

Wraz z Schlüter®-KERDI, -DITRA, -DITRA-DRAIN oraz -TROBA firma Schlüter-Systems oferuje optymalnie do siebie dopasowane rozwiązania systemowe do układania płytek i kamienia naturalnego w pomieszczeniach wilgotnych i na zewnątrz budynków oraz na krytycznych podłożach. Poza tym  Schlüter®-DITRA-SOUND umożliwia efektywne tłumienie odgłosów kroków w obiektach poddawanych renowacji.

 

Uszczelnienie

Uszczelnienie

Posadzki z płytek nie są wodoszczelne: wilgoć może przedostawać się przez spoiny do podłoża i niszczyć substancję budowlaną. Uszczelnienie zespolone temu efektywnie zapobiega. Schlüter-Systems oferuje Schlüter®-DITRA und Schlüter®-KERDI - dopasowany do siebie kompletny system do uszczelnień. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiednie rozwiązanie do każdego detalu.
Dalej

Maty oddzielające

Maty oddzielające

Schlüter-Systems jest wynalazcą oddzielenia w konstrukcji posadzek z płytek. Od 1987 roku mata DITRA zapobiega szkodom konstrukcji posadzek ceramicznych powodowanych naprężeniami. Schlüter®-DITRA-DRAIN - pierwszy na świecie i jedyny pasywny kapilarnie drenaż i oddzielenie przewietrza od spodu posadzkę na całej powierzchni i umożliwia pewne układanie wielkoformatowych płytek i płyt, także na zewnątrz budynków.
Dalej

Systemy odwodnienia

Systemy odwodnienia

Rozwiązania odwodnienia Schlüter-Systems dostosowane są specjalnie do wymagań uszczelnienia zespolonego Schlüter®-KERDI i -DITRA. W ten sposób zapewnione zostaje, że wilgoć nie narusza substancji budowlanej, a także odprowadzona zostaje ona tam, gdzie nie wyrządzi żadnej szkody.
Dalej

Systemy drenażowe

Systemy drenażowe

Celowe odprowadzenie wilgoci do warstwy odwadniającej ist jednym z podstawowych zadań, jakie należy wykonać w konstrukcjach balkonów i tarasów. Wraz z Schlüter®-TROBA Schlüter-Systems oferuje asortyment rozwiązań drenażu do różnorakich konstrukcji. Wszystkie je łączy: trwała funkcjonalność i wysoka odporność. Schlüter®-DITRA-DRAIN jest pierwszym i jedynym pasywnie kapilarnym drenażem zespolonym do posadzek z płytek i kamienia naturalnego.
Dalej

Izolacja akustyczna

Izolacja akustyczna

Przenoszenie się dźwięków do innych pomieszczeń wywołane na przykład przez chodzenie lub spadające przedmioty określane jest przenoszeniem odgłosów kroków. Schlüter®-DITRA-SOUND skutecznie redukuje odgłosy kroków w obiektach poddawanych renowacji o 13dB(A). Odpowiada to redukcji odczuwanych hałasów o ponad 50%.
Dalej

Włóknina stanowiąca tymczasowy podkład pod płytki

Włóknina stanowiąca tymczasowy podkład pod płytki

Wystawy, targi, sklepy: obszary zastosowań, w których wykładziny podłogowe poddawane są częstym wymianom, są bardzo różnorodne. W takich przypadkach łatwy demontaż jest ważnym czynnikiem. Schlüter-REFLEECE oferuje tutaj praktyczne rozwiązania. Samoprzyczepna włóknina służy jako tymczasowe podłoże do układania na niej płytek lub kamienia naturalnego na warstwie kleju.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?