logo

Profile do schodów

Brzegi oraz stopnie schodów poddane są mocnym obciążeniom mechanicznym, a ponadto stwarzają one większe ryzyko wypadku. Dzięki antypoślizgowej powierzchni oraz wizualnie odróżniającemu się brzegowi stopnia profile Schlüter®-TREP zapewniają wyższe bezpieczeństwo oraz dodatkowo stanowią ochronę płytek ceramicznych przed uszkodzeniem lub przedwczesnym zużyciem ich krawędzi. Profile Schlüter®-TREP nadają się doskonale do łączenia z techniką profili świetlnych Schlüter®-LIPROTEC.

Schlüter®-TREP-V

Schlüter®-TREP-V

Schlüter-TREP-V jest profilem schodowym wykonanym z aluminium, posiadającym wymienną wkładkę antypoślizgową z tworzywa sztucznego. Dzięki bogatej palecie kolorów wkładki poślizgowej, zapewniony jest niezbędny kontrast z sąsiadującą okładziną podłogową.
Dalej

Schlüter®-TREP-S/-B

Schlüter®-TREP-S/-B

Schlüter®-TREP-S/-B są profilami schodowymi z aluminium lub stali nierdzewnej, posiadającymi wymienialną wkładkę antypoślizgową z tworzywa sztucznego.
Dalej

Schlüter®-TREP-E/-EK/-EFK

Schlüter®-TREP-E/-EK/-EFK

Schlüter®-TREP-E jest profilem ze stali nierdzewnej przeznaczonym do zastosowania na stopniach schodów - posiada specjalną antypoślizgową profilację.
Schlüter®-TREP-EK jest profilem schodowym ze stali szlachetnej o specjalnym, antypoślizgowym wyprofilowaniu do bezpiecznego i estetycznego wykończenia krawędzi stopni schodowych. Nadaje się do późniejszego naklejania na istniejące stopnie z płytek lub kamienia naturalnego.
Schlüter®-TREP-EFK jest profilem ze stali nierdzewnej ze specjalna antyposlizgowa struktura do bezpiecznego i estetycznego wykonczenia stopni schodów. Montowac go mozna przy uzyciu kleju montazowego w przygotowanych w tym celu wyzłobieniach lub na istniejacych stopniach schodowych.
Dalej

Schlüter®-TREP-G /-GL /-GK /-GLK

Schlüter®-TREP-G /-GL /-GK /-GLK

Schlüter®-TREP-G /-GL jest profi lem schodowym ze szczotkowanej stali nierdzewnej z przyklejoną antypoślizgową wkładką.
Schlüter®-TREP-GK /-GLK jest profi lem schodowym ze szczotkowanej stali nierdzewnej z przyklejoną antypoślizgową wkładką. Naklejany on jest na gotowe stopnie z płytek ceramicznych lub kamienia naturalnego.
Dalej

Schlüter®-TREP-FL

Schlüter®-TREP-FL

Schlüter®-TREP-FL jest profi lem schodowym o fl orenckiej formie, wykonany z aluminium ze specjalną profi lacją antypoślizgową lub ze stali nierdzewnej, stosowanym do pewnego i estetycznego wykończenia krawędzi stopni schodowych. Nadaje się on do stosowania na schodach z okładzinami z płytek lub kamienia naturalnego.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?