logo

Uszczelnienie

Posadzki z płytek nie są wodoszczelne: wilgoć może przedostawać się przez spoiny do podłoża i niszczyć substancję budowlaną. Uszczelnienie zespolone efektywnie temu zapobiega. Schlüter-Systems oferuje Schlüter®-DITRA i Schlüter®-KERDI - dopasowany do siebie kompletny system do uszczelnień. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiednie rozwiązanie do każdego detalu.

Schlüter®-KERDI-CID

Schlüter®-KERDI-CID

Schlüter-KERDI-CID są zestawami uszczelniającymi do przerywania kapilarnego podciągania wody na podłodze w obszarach otworów drzwiowych zgodnie z normą DIN 18534.
Dalej

Schlüter®-KERDI-TS

Schlüter®-KERDI-TS

Schlüter®-KERDI-TS jest zestawem do pewnego doszczelniania elementów zabudowy, takich jak np. wanny, brodziki ze stali emaliowanej, akrylu i odlewu mineralnego do systemu uszczelniającego Schlüter®-KERDI. Zawiera on taśmę uszczelniającą z polietylenu z włókniną po obu stronach i samoprzylepnym paskiem izolacji dźwiękowej, klej montażowy Schlüter®-KERDI-FIX, chusteczki czyszczące oraz narożnik(i) montażowy(e).
Dalej

Schlüter®-KERDI / KERDI-KEBA

Schlüter®-KERDI / KERDI-KEBA

Schlüter®-KERDI jest matą uszczelniającą z polietylenu obustronnie pokrytą włókniną, umożliwiającą połączenie z klejem do płytek. Mata ta nadaje się przede wszystkim do wykonania uszczelnień zespolonych wraz z wykładzinami ceramicznymi na ścianie i posadzce.
Schlüter®-KERDI-DS nadaje się ze względu na wysoką odporność na dyfuzję pary wodnej do zastosowania w połączeniu z wykładziną ceramiczną jako paroizolacja.
Schlüter®-KERDI-KEBA są taśmami uszczelniającymi z polietylenu obustronnie pokrytą włókniną. Nadają się one do uszczelnienia połączeń na styk i połączeń pomiędzy ścianą a posadzką.
Dalej

Schlüter®-DITRA

Schlüter®-DITRA

Schlüter-DITRA jest wstęga polipropylenowa z podciętymi w kształcie jaskółczego ogona kwadratowymi zagłębieniami i naniesioną od spodniej strony włókniną nośną. Schlüter-DITRA służy - w połączeniu z okładziną ceramiczną - jako warstwa uszczelniająca, wyrównująca ciśnienie pary wodnej przy wilgoci występującej w podłożu i jako warstwa oddzielająca przy podłożach problematycznych.
Dalej

Schlüter®-KERDI-COLL-L

Schlüter®-KERDI-COLL-L

Schlüter-KERDI-COLL-L jest dwuskładnikowym klejem uszczelniającym na bazie dyspersji akrylowej nie zawierającej rozpuszczalników - i cementowego proszku reaktywnego.
Dalej

Schlüter®-KERDI-FIX

Schlüter®-KERDI-FIX

Schlüter®-KERDI-FIX jest elastycznym klejem montażowym na bazie polimeru typu MS. Nadaje się do klejenia profili i Schlüter®-KERDI-BOARD, jak również do klejenia połączeń taśm uszczelniających Schlüter®-KERDI.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?