logo

Narożniki ścienne i wykończenia

Profile serii Schlüter®-QUADEC, -RONDEC, -JOLLY, -SCHIENE i -FINEC tworzą mechanicznie odporne i dekoracyjne wykończenia dla okładzin ściennych i cokołów wykonanych z płytek ceramicznych i kamienia naturalnego.
Różnorodne materiały jak i kolory umożliwiają przy użyciu owych profili kreatywne wykończenie każdej wykładziny. W połączeniu z profilami Schlüter®-DESIGNLINE oraz -QUADEC-FS możliwe jest uzyskanie ciekawych akcentów dekoracyjnych.

Schlüter®-QUADEC

Schlüter®-QUADEC

Schlüter®-QUADEC jest dekoracyjnym profilem do symetrycznie kanciatych zewnętrznych narożników ścian okładzin z płytek jak również do brzegów cokołów i powierzchni posadzek.
Dalej

Schlüter®-RONDEC

Schlüter®-RONDEC

Schlüter®-RONDEC jest dekoracyjnym profilem do symetrycznie zaokrąglonych zewnętrznych narożników okładzin ściennych z płytek, jak również wykończenia cokołów i krawędzi okładzin.
Dalej

Schlüter®-JOLLY

Schlüter®-JOLLY

Schlüter-JOLLY jest wykonanym z metalu dekoracyjnym profilem przeznaczonym do wykonania narożników zewnętrznych ścian z okładzinami z płytek oraz jako zakończenie cokołów i okładzin. Jego ustawione pod kątem 90 ramię zakończeniowe chroni płytki przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Dalej

Schlüter®-SCHIENE

Schlüter®-SCHIENE

Schlüter-SCHIENE jest wykonanym z metalu dekoracyjnym profilem przeznaczonym do wykonania narożników zewnętrznych okładzin z płytek oraz jako zakończenie cokołów i okładzin. Chroni on jednocześnie krawędzie płytek przed ich mechanicznym uszkodzeniem. Przez ogranicznik spoiny powstaje zdefiniowana przestrzeń granicząca z płytką.
Dalej

Schlüter®-FINEC

Schlüter®-FINEC

Schlüter®-FINEC jest najwyższej jakości profilem zakończającym, wykonanym ze stali nierdzewnej lub aluminium anodowanego, przeznaczonym do zewnętrznych krawędzi wykładzin płytkowych, mozaik szklanych lub powierzchni tynkowanych/szpachlowanych. Ramię zamykające profilu chroni brzeg wykładziny przed uszkodzeniami mechanicznymi i tworzy eleganckie wąskie zaakacentowanie narożnika.
Dalej

Schlüter®-ARCLINE-APW

Schlüter®-ARCLINE-APW

Schlüter-ARCLINE-APW jest profilem do tworzenie dekoracyjnych spoin między płytkami ceramicznymi na ścianach i tworzy małą szczelinę oddzielającą. Nadaje się ona szczególnie do montażu akcesoriów Schlüter-ARCLINE-BAK – tak, aby uzyskać indywidualne wnętrze łazienki. Profil dostarczany jest z dekoracyjną wkładką z tworzywa sztucznego w kolorze profilu – pozwala ona w razie potrzeby na zamknięcie przestrzeni szczeliny.
Dalej

Schlüter®-ARCLINE-APE

Schlüter®-ARCLINE-APE

Schlüter-ARCLINE-APE jest dekoracyjnym profilem do kształtowania spoin na krawędziach półek z płytek lub murkach i tworzy wąską otwartą szczelinę oddzielającą. Nadaje się ona szczególnie do montażu akcesoriów Schlüter-ARCLINE-BAK tak, aby uzyskać indywidualne wnętrze łazienki. Profil dostarczany jest z dekoracyjną wkładką z tworzywa sztucznego w kolorze profilu – pozwala ona w razie potrzeby na zamknięcie przestrzeni szczeliny.
Dalej

Schlüter®-ARCLINE-BAK

Schlüter®-ARCLINE-BAK

Schlüter-ARCLINE-BAK są dekoracyjnymi akcesoriami łazienkowymi mocowanymi do profili Schlüter-ARCLINE bez używania wiertarki i pozwalają na indywidualne kształtowanie łazienki.
Dalej

Schlüter®-DECO

Schlüter®-DECO

Schlüter®-DECO jest profilem z widoczną powierzchnią o szerokości 6 mm do dekoracyjnego kształtowania spoin w okładzinach z płytek. Schlüter®-DECO-M i -MC można stosować również jako profile zakończeniowe do zewnętrznych narożników ścian. Schlüter®-DECO z aluminium, mosiądzu i stali nierdzewnej nadają się również do stosowania w posadzkach.
Dalej

Schlüter®-INDEC

Schlüter®-INDEC

Schlüter®-INDEC jest wysokiej jakości profilem zakończeniowym z anodowanego aluminium do zewnętrznych narożników ścian i zakończeń do okładzin z płytek. Powierzchnia profilu tworzy wycofaną listwę.
Dalej

Schlüter®-ECK-E

Schlüter®-ECK-E

Schlüter®-ECK-E jest narożnym profilem wykonanym ze stali nierdzewnej, służącym do wykończenia narożników zewnętrznych wykładzin ceramicznych. Zapewnia solidną i trwałą ochronę krawędzi. Perforowane ramiona mocujące profilu zostają zatopione w kleju do płytek ceramicznych podczas ich układania.
Dalej

Schlüter®-ECK-K /-KHK /-KI

Schlüter®-ECK-K /-KHK /-KI

Schlüter®-ECK-K /-KHK /-KI są profilami narożnymi ze stali nierdzewnej do naklejania na istniejących narożnikach wewnętrznych lub zewnętrznych okładzin z płytek lub innych okładzin ściennych.
Dalej

Schlüter®-DESIGNLINE

Schlüter®-DESIGNLINE

Schlüter®-DESIGNLINE jest profilem dekoracyjnym w formie dekoru, przy pomocy którego wykonać można estetyczne wykładziny ceramiczne. Profile te można łączyć z odpowiednimi profilami Schlüter®-RONDEC/-QUADEC służącymi do wykończenia narożników zewnętrznych.
Dalej

Schlüter®-QUADEC-FS

Schlüter®-QUADEC-FS

Schlüter®-QUADEC-FS jest dekoracyjnym profi lem ograniczającym bordiury lub ornamenty z płytek.
Dalej

Schlüter®-DECO-DE

Schlüter®-DECO-DE

Schlüter®-DECO-DE jest wysokiej jakości profilem zakończeniowym ze stali nierdzewnej do zewnętrznych narożników ścian o kącie 135° do okładzin z płytek i oferuje on skuteczną ochronę krawędzi.
Dalej

Schlüter®-DECO-SG / -SGC

Schlüter®-DECO-SG / -SGC

Schlüter®-DECO-SG jest dekoracyjnym profilem do spoin w posadzkach z płytek. Tworzy on 12 milimetrowej szerokosci ozdobna spoine. Spoina ta nadaje sie doskonale do przyjecia elementów szklanych w obszarze posadzek i scian.
Dalej

Schlüter®-DESIGNBASE-SL

Schlüter®-DESIGNBASE-SL

Schlüter-DESIGNBASE-SL jest profilem z wysokiej jakości aluminium powlekanego lub anodowanego, przeznaczonym do szybkiego i estetycznego wykończenia cokołu. Profil mocowany jest na ścianie przy użyciu odpowiedniego kleju.
Dalej

Schlüter®-DESIGNBASE-CQ

Schlüter®-DESIGNBASE-CQ

Schlüter®-DESIGNBASE-CQ jest profilem z powlekanego lub anodowanego aluminium wysokiej jakości do wykonywania dekoracyjnych okładzin cokołowych. W zintegrowanych komorach profilu nośnego z regulowaną wysokością, wykonanego z tworzywa sztucznego, można ukryć przewody.
Dalej

Schlüter®-RONDEC-DB

Schlüter®-RONDEC-DB

Schlüter®-RONDEC-DB jest profilem przeznaczonym do wykonania wykończenia wykładzin ściennych i cokołów. Wykończenie zostaje dekoracyjnie podkreślone poprzez wypukłą profilację.
Dalej

Schlüter®-RONDEC-STEP/-STEP-CT

Schlüter®-RONDEC-STEP/-STEP-CT

Schlüter®-RONDEC-STEP jest profilem brzegowym z ogranicznikiem spoiny przeznaczonym do wykonczenia płyt roboczych lub stopni, gdy powierzchnia wykonana jest z wykładziny ceramicznej.
Schlüter®-RONDEC-STEP-CT jest profilem brzegowym do blatów kuchennych lub półek wykonanych z płytek ceramicznych. W wolnej przestrzeni profilu można zamocować materiał okładziny lub umieścić inne elementy dekoracyjne.
Dalej

Schlüter®-SCHIENE-STEP/-STEP-EB

Schlüter®-SCHIENE-STEP/-STEP-EB

Schlüter®-SCHIENE-STEP jest profilem krawędziowym z ogranicznikiem spoiny do płyt roboczych lub półek, z okładziną ceramiczną.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?