logo

Maty oddzielające

Schlüter-Systems jest wynalazcą oddzielenia w konstrukcji posadzek z płytek. Od 1987 roku mata DITRA zapobiega szkodom konstrukcji posadzek ceramicznych powodowanych naprężeniami. Schlüter®-DITRA-DRAIN - pierwszy na świecie i jedyny pasywny kapilarnie drenaż i oddzielenie przewietrza od spodu posadzkę na całej powierzchni i umożliwia pewne układanie wielkoformatowych płytek i płyt, także na zewnątrz budynków.

Schlüter®-DITRA 25

Schlüter®-DITRA 25

Schlüter-DITRA 25 jest matą polietylenową z podciętymi w kształcie jaskółczego ogona kwadratowymi zagłębieniami i naniesioną od spodniej strony włókniną nośną. Schlüter-DITRA 25 służy - w połączeniu z okładziną ceramiczną - jako warstwa uszczelniająca, wyrównująca ciśnienie pary wodnej przy wilgoci występującej w podłożu i jako warstwa oddzielająca przy podłożach problematycznych.
Dalej

Schlüter®-DITRA-DRAIN

Schlüter®-DITRA-DRAIN

Schlüter®-DITRA-DRAIN 4 wykonana jest z charakteryzującej się statecznością kształtu folii polietylenowej ze specjalne uformowanymi podcięciami z jednej strony, do której od góry naklejona jest włóknina filtracyjna z polipropylenu. Jest ona uniwersalnym podłożem pod posadzki z płytek, służącym jako warstwa oddzielająca, uszczelnienie zespolone i trwale fukcjonujący pasywny kapilarnie drenaż.
Schlüter®-DITRA-DRAIN 8 jest stabilną folią polietylenową zaopatrzoną z jednej strony w specjalne wypukłości. Od strony spodniej posiada ona włókninę do zakotwienia w kleju do płytek, a od góry specjalną włókninę fi ltracyjną. Schlüter®-DITRA-DRAIN 8 jest uniwersalnym podłożem pod posadzki z płytek jako warstwa oddzielająca i trwale działającym pasywnym kapilarnie drenażem zespolonym.
Dalej

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter®-DITRA-HEAT jest matą polipropylenową z siatką podciętych wypukłości, która od spodu pokryta jest włókniną nośną. Jest ona uniwersalnym podłożem pod płytki i spełnia funkcje oddzielenia i wyrównania ciśnienia pary wodnej i nadaje się do montażu w niej systemowych przewodów grzewczych do ogrzewania posadzki.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
+49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?