logo

Maty oddzielające

Schlüter-Systems jest wynalazcą oddzielenia w konstrukcji posadzek z płytek. Od 1987 roku mata DITRA zapobiega szkodom konstrukcji posadzek ceramicznych powodowanych naprężeniami. Schlüter®-DITRA-DRAIN - pierwszy na świecie i jedyny pasywny kapilarnie drenaż i oddzielenie przewietrza od spodu posadzkę na całej powierzchni i umożliwia pewne układanie wielkoformatowych płytek i płyt, także na zewnątrz budynków.

Schlüter®-DITRA

Schlüter®-DITRA

Schlüter-DITRA jest wstęga polipropylenowa z podciętymi w kształcie jaskółczego ogona kwadratowymi zagłębieniami i naniesioną od spodniej strony włókniną nośną. Schlüter-DITRA służy - w połączeniu z okładziną ceramiczną - jako warstwa uszczelniająca, wyrównująca ciśnienie pary wodnej przy wilgoci występującej w podłożu i jako warstwa oddzielająca przy podłożach problematycznych.
Dalej

Schlüter®-DITRA-DRAIN

Schlüter®-DITRA-DRAIN

Schlüter®-DITRA-DRAIN jest pewnym, trwałym i skutecznym pasywnym kapilarnie drenażem zespolonym. Układanie na zewnątrz odbywa się metodą cienkowarstwową na ułożonym ze spadkiem uszczelnieniu zespolonym np. Schlüter®-KERDI.
Dalej

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter®-DITRA-HEAT jest matą polipropylenową z siatką podciętych wypukłości, która od spodu pokryta jest włókniną nośną. Jest ona uniwersalnym podłożem pod płytki i spełnia funkcje oddzielenia i wyrównania ciśnienia pary wodnej i nadaje się do montażu w niej systemowych przewodów grzewczych do ogrzewania posadzki.
Dalej

Schlüter®-DITRA-HEAT-PS

Schlüter®-DITRA-HEAT-PS

Schlüter-DITRA-HEAT-PS jest matą polipropylenową z siatką podciętych wypukłości, która od spodu pokryta jest samoprzylepną włókniną nośną. Po ściągnięciu folii ochronnej DITRA-HEAT-PS układać można na odpowiednich podłożach bez stosowania kleju do płytek. Mata jest wodoszczelna i służy do ułożenia na niej przewodów grzewczych, będąc jednocześnie warstwą oddzielającą i wyrównującą ciśnienie pary wodnej.
Dalej

Schlüter®-DITRA-HEAT-E

Schlüter®-DITRA-HEAT-E

Schlüter-DITRA-HEAT-E obejmuje regulator temperatury, przewód grzewczy i narzędzia kontrolne do montażu, monitorowania i użytkowania elektrycznego ogrzewania podłogowego Schlüter-DITRA-HEAT. Komponenty te są wykorzystywane w połączeniu z matami oddzielającymi Schlüter-DITRA-HEAT/-HEAT-DUO lub Schlüter-DITRA-HEAT-PS/HEAT-DUO-PS.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?