logo
Schlüter®-DITRA

Schlüter®-DITRA

Schlüter-DITRA jest wstęga polipropylenowa z podciętymi w kształcie jaskółczego ogona kwadratowymi zagłębieniami i naniesioną od spodniej strony włókniną nośną. Schlüter-DITRA służy - w połączeniu z okładziną ceramiczną - jako warstwa uszczelniająca, wyrównująca ciśnienie pary wodnej przy wilgoci występującej w podłożu i jako warstwa oddzielająca przy podłożach problematycznych.
Dalej

Schlüter®-DITRA-DRAIN

Schlüter®-DITRA-DRAIN

Schlüter®-DITRA-DRAIN jest pewnym, trwałym i skutecznym pasywnym kapilarnie drenażem zespolonym. Układanie na zewnątrz odbywa się metodą cienkowarstwową na ułożonym ze spadkiem uszczelnieniu zespolonym np. Schlüter®-KERDI.
Dalej

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter®-DITRA-HEAT jest matą polipropylenową z siatką podciętych wypukłości, która od spodu pokryta jest włókniną nośną. Jest ona uniwersalnym podłożem pod płytki i spełnia funkcje oddzielenia i wyrównania ciśnienia pary wodnej i nadaje się do montażu w niej systemowych przewodów grzewczych do ogrzewania posadzki.
Dalej

Schlüter®-DILEX-BWB

Schlüter®-DILEX-BWB

Schlüter®-DILEX-BWB jest profilem dylatacyjnym ze ściankami bocznymi z regeneratu twardego PVC. Strefa dylatacyjna wykonana jest z miękkiego tworzywa sztuczego i posiada widoczną powierzchnię szerokości 10 mm.
Dalej

Schlüter®-DILEX-BWS

Schlüter®-DILEX-BWS

Schlüter®-DILEX-BWS jest profilem dylatacyjnym ze ściankami bocznymi z regeneratu twardego PVC. Strefa dylatacyjna wykonana jest z miękkiego tworzywa sztuczego i posiada widoczną powierzchnię szerokości 5 mm.
Dalej

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter®-DILEX-KS jest profilem dylatacyjnym z funkcją ochrony krawędzi, składającym się z bocznych ramion mocujących z aluminium lub stali nierdzewnej, które połączone są z wymienną wkładką dylatacyjną z miękkiego tworzywa sztucznego. Schlüter®-DILEX-KSA jest profilem przyłączeniowym z funkcją ochrony krawędzi, składającym się z bocznych ramion mocujących z aluminium lub stali nierdzewnej, które połączone są z wymienną wkładką dylatacyjną z miękkiego tworzywa sztucznego. Służy on do połączenia powierzchni posadzek ze stałymi elementami, takimi jak np. okna. Schlüter®-DILEX-EKSB jest profilem dylatacyjnym z funkcją ochrony krawędzi do posadzek przemysłowych i innych cienkowarstwowych posadzek. Składa się on z bocznych ramion mocujących ze stali nierdzewnej, które połączone są z niewymienną wkładką dylatacyjną z miękkiego tworzywa sztucznego.
Dalej

Schlüter®-DILEX-EDP

Schlüter®-DILEX-EDP

Schlüter®-DILEX-EDP jest profilem dylatacyjnym ze stali nierdzewnej. Poprzez połączenie na wpust i pióro przejmuje on ruchy poziome.
Dalej

Schlüter®-DILEX-AKWS

Schlüter®-DILEX-AKWS

Schlüter®-DILEX-AKWS jest profilem dylatacyjnym posiadającym boczne ramiona nośne z aluminium, które połączone są strefą dylatacyjną wykonaną z miękkiego tworzywa sztucznego.
Dalej

Schlüter®-DILEX-EK/-RF

Schlüter®-DILEX-EK/-RF

Schlüter®-DILEX-EK jest dwuczęściowym profilem narożnym z twardego/miękkiego two- rzywa sztucznego posiadającym połączenie na wpust i pióro ze zintegrowaną komorą na płytki. Służy on do trwałego, nie wymagającego pielęgnacji, elastycznego połączenia pomiędzy posadzką a płytkami ściennymi lub cokołowymi.
Schlüter®-DILEX-RF jest dwuczęściowym profilem narożnym posiadającym połączenie na wpust i pióro. Służy on do trwałego, elastycz- nego połączenia pomiędzy posadzką a płytkami ściennymi lub cokołowymi.
Dalej

Schlüter®-DILEX-BWA

Schlüter®-DILEX-BWA

Schlüter®-DILEX-BWA jest elastycznym profilem przyłączeniowym z tworzywa sztucznego przeznaczonym do wykonywania spoin pomiędzy istniejącymi wykładzinami lub elementami budowlanymi, jak np. ościeżnice drzwi lub elementy okienne.
Dalej

Schlüter®-DILEX-AS

Schlüter®-DILEX-AS

Schlüter®-DILEX-AS jest elastycznym profilem do połączenia z elementami wbudowanymi np.: z brodzikiem natryskowym, futryną drzwi i okna.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?