logo

LIPROTEC-EASY

Schlüter-LIPROTEC-EASY to system do łatwej instalacji LED dla początkujących.

Wszystkie produkty serii EASY są systemami Plug & Play, tzn. posiadają wygodny system wtykowy i są łatwe w montażu. Moduły LED klasy IP67 nadają się świetnie do stosowania w łazienkach i prysznicach, niewielkie grubości konstrukcji ułatwiają zabudowę, a węże LED z możliwością skracania pozwalają na dostosowaną do indywidualnych potrzeb instalację.

Zestawy

Zestawy do nisz Schlüter®-KERDI-BOARD-NLT/-NLT-BR

Zestawy do nisz Schlüter®-KERDI-BOARD-NLT/-NLT-BR

Schlüter-KERDI-BOARD-NLT To prefabrykowane zestawy do nisz KERDI-BOARD w technologii LIPROTEC-LED Plug & Play. Służą one do wykonywania podświetlanych nisz i półek we wszelkiego rodzaju ścianach. Schlüter-KERDI-BOARD-NLT-BR to prefabrykowane zestawy do nisz KERDI-BOARD w technologii LIPROTEC-LED RGB+W Plug & Play oraz z odbiornikiem Bluetooth/radiowym. Różne kolory światła można wybrać za pomocą dołączonego pilota radiowego lub odpowiednich smartfonów oraz tabletów z technologią Bluetooth.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-LLPM /-LLP /-LLPE

Schlüter®-LIPROTEC-LLPM /-LLP /-LLPE

Schlüter-LIPROTEC-LLP/-LLPM/-LLPE to moduły LED składające się z elastycznego węża, na całej powierzchni osłaniającego taśmy LED i zapewniającego równomierne oświetlenie, oraz profilu mocującego z aluminium lub stali nierdzewnej. Moduły LED dostępne są w wersjach o stałej temperaturze barwowej białego światła 3000 K lub 4900 K lub emitującej kolorowe światło w technologii RGB+B. Te ostatnie umożliwiają ustawienie ponad 16 milionów różnych odcieni i temperatur barwowych w zakresie 2500 K – 6500 K.
Dalej

Sterowanie

Schlüter®-LIPROTEC-PEBR

Schlüter®-LIPROTEC-PEBR

Schlüter-LIPROTEC-PEBR 1 oraz -PEBR 4 są przystosowanymi do technologii Plug & Play odbiornikami do sterowania modułów LED-Module serii Schlüter-LIPROTEC-EASY.
Dalej

Zasilacze

Schlüter®-LIPROTEC-PEKE

Schlüter®-LIPROTEC-PEKE

Zasilacze przekształcają napięcie sieciowe na napięcie 24 V, niezbędne do zasilania naszych taśm LED. Urządzenia są łatwe w montażu i dostępne w różnych zakresach mocy od 30 do 100 W do taśm LED o długości do 6/18 m bieżących. Wyposażone są w kabel przyłączeniowy zakończony wtyczką Euro oraz w złącze Plug & Play do systemów Schlüter-LIPROTEC-EASY.
Dalej

Przewód

Schlüter®-LIPROTEC-PZK

Schlüter®-LIPROTEC-PZK

Schlüter-LIPROTEC-PZK to dostępny długościach 80, 150, 300 i 500 cm kabel Plug & Play do połączenia zasilacza lub odbiornika Bluetooth z modułem LED Plug & Play.
Dalej

Rozgałęziacz

Schlüter®-LIPROTEC-PZV

Schlüter®-LIPROTEC-PZV

Schlüter-LIPROTEC-PZV to rozgałęziacz Plug & Play umożliwiający podłączenie do instalacji 2 lub 4 dodatkowych modułów LED Plug & Play.
Dalej

Dodatkowe akcesoria

Schlüter®-LIPROTEC-PZH

Schlüter®-LIPROTEC-PZH

Schlüter-LIPROTEC-PZH to puszka połączeniowa do ścian kartonowo-gipsowych ze zgrzanym mankietem uszczelniającym Schlüter-KERDI do stosowania w ścianach wykładanych płytkami. Mocuje się je odpowiednim klejem do płytek lub Schlüter-KERDI-COLL-L. Można w nich umieszczać złącza wtykowe modułów LED Plug & Play, przez co można w późniejszym czasie zmodyfikować instalację.
Dalej

Schlüter®-PROCUT-PSF

Schlüter®-PROCUT-PSF

Schlüter®-PROCUT-PSF są nożycami do profili służącymi do szybkiego i dokładnego przycinania profili Schlüter® z tworzyw sztucznych z ogranicznikiem spoiny, lub też bez ogranicznika.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-PES

Schlüter®-LIPROTEC-PES

Zamienne zaślepki do węży LED LT-EASY: Zestaw zawiera dwie zaślepki wraz z klejem uszczelniającym.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?