logo

LIPROTEC-CONTROL

Technologia sterowania Schlüter-LIPROTEC-CONTROL oferuje wszystkie możliwości nowoczesnego sterowania oświetleniem dzięki wariantom LIPROTEC-CLASSIC i LIPROTEC-ZONES. Sprawdzony system CLASSIC jest prostym i wygodnym rozwiązaniem do sterowania źródłem światła LIPROTEC za pomocą mobilnego urządzenia końcowego, pilota zdalnego sterowania lub teraz również za pomocą bezprzewodowego przełącznika obrotowego. Do wygodnego sterowania kilkoma strefami świetlnymi za pomocą jednego elementu sterującego, nowy system sterowania LIPROTEC ZONES LED oferuje wiele możliwości, w tym programowanie w zależności od czasu. Oba systemy działają w oparciu o sprawdzoną technologię Bluetooth. CLASSIC lub ZONES – wybór należy do Ciebie, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące współczesnego oświetlenia akcentującego.

LIPROTEC-CLASSIC

Klasyk do sterowania prostymi instalacjami LED za pomocą Schlüter-LIPROTEC. Prościej nie można sterować źródłem światła. Sterowanie LIPROTEC-CLASSIC umożliwia wygodne sterowanie jednolitymi źródłami światła w całym pomieszczeniu, kolorowymi lub białymi. Opcjonalnie instalacja może odbywać się w systemie PRO lub EASY, jest to całkowicie zależne od decyzji wykonawcy. Jako użytkownik masz wybór, czy chcesz sterować nim za pomocą pilota zdalnego sterowania, aplikacji Schlüter-LED-Color-Control lub opcjonalnie za pomocą nowego, stylowego, bezprzewodowego przełącznika obrotowego. Zestawy sterujące w razie potrzeby można w każdej chwili rozbudować o kolejne odbiorniki.

Schlüter®-LIPROTEC-PEBR

Schlüter®-LIPROTEC-PEBR

Schlüter-LIPROTEC-PEBR 1 oraz -PEBR 4 są przystosowanymi do technologii Plug & Play odbiornikami do sterowania modułów LED-Module serii Schlüter-LIPROTEC-EASY.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-ERP

Schlüter®-LIPROTEC-ERP

Schlüter-LIPROTEC-ERP są bezprzewodowymi przełącznikami obrotowymi do sterowania odbiorników Schlüter-LIPROTECPEBR/-EBR Bluetooth.
Dalej

LIPROTEC-ZONES

Nowe sterowanie Schlüter-LIPROTEC-ZONES wyznacza standardy dzięki innowacyjnej technologii Bluetooth Mesh. Nawet bardziej złożone instalacje systemów LED z serii Schlüter-LIPROTEC-EASY i PRO mogą być wygodnie sterowane za pomocą LIPROTEC-ZONES. Elementy LED mogą być sterowane indywidualnie lub łączone w strefy, które są sterowane wspólnie. Technologia Bluetooth-Mesh z LIPROTEC-ZONES umożliwia niezawodną obsługę źródeł światła także w przypadku dłuższych odcinków LED. Praktyczne zestawy startowe można w razie potrzeby w każdej chwili rozbudować o kolejne odbiorniki. Sterowanie odbywa się za pomocą znajdującego się w zestawie startowym pilota zdalnego sterowania, mobilnego urządzenia końcowego, aplikacji lub za pomocą dostępnego w zestawie przełącznika obrotowego.

Schlüter®-LIPROTEC-PEBZS/-EBZS

Schlüter®-LIPROTEC-PEBZS/-EBZS

Schlüter-LIPROTEC-PEBZS/-EBZS są zestawami startowymi do wygodnego sterowania źródłami światła w systemie LIPROTECZONES.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-PEBZR/EBZR

Schlüter®-LIPROTEC-PEBZR/EBZR

Schlüter-LIPROTEC-PEBZR/-EBZR są odbiornikami Bluetooth-Mesh do sterowania kilku taśm LED LIPROTEC za pomocą pilota zdalnego sterowania ZONES, odpowiednie mobilne urządzenia końcowe Bluetooth lub przełącznik obrotowy ZONES.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-ERPZ

Schlüter®-LIPROTEC-ERPZ

Schlüter-LIPROTEC-ERPZ są przełącznikami obrotowymi Bluetooth-Mesh do sterowania techniką profili świetlnych LIPROTEC-ZONES.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?