logo

LIPROTEC-PRO

Schlüter-LIPROTEC-PRO jest sprawdzoną i dającą się na kombinować ze sobą na różne sposoby techniką profili świetlnych dla glazurników profesjonalistów, którzy nie boją się instalacji świetlnych i elektrycznych. Dzięki serii PRO doświadczeni glazurnicy i wykonawcy budowlani mogą przekształcać wnętrza w prawdziwe oazy świetlne. Różnorodne produkty dają się ze sobą łączyć i umożliwiają prawie nieograniczone możliwości w kształtowaniu wnętrz. Do wielu zastosowań, np. do oświetlania powierzchni ścian lub luster, oferowane są kompletne zestawy.

Schlüter®-LIPROTEC-PB

Schlüter®-LIPROTEC-PB

Schlüter-LIPROTEC-PB jest wysokiej jakości profilem do krawędzi podestów z anodowanego aluminium o szerokości licowej powierzchni 25 mm. Profil jest przeznaczony do mocowania taśm LED Schlüter-LIPROTEC-ES.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-VB

Schlüter®-LIPROTEC-VB

Schlüter-LIPROTEC-VB jest wysokiej jakości profilem wykończeniowym do płytek o szerokości licowej powierzchni 25 mm. Profil jest przeznaczony do mocowania taśm LED Schlüter-LIPROTEC-ES.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-WS /-WSQ /-WSK

Schlüter®-LIPROTEC-WS /-WSQ /-WSK

Schlüter-LIPROTEC-WS jest wysokiej jakości profilem nośnym z anodowanego aluminium do oświetlania wystających paneli ściennych przez założoną w profilu dowolną taśmę LED Schlüter-LIPROTEC-ES. Schlüter-LIPROTEC-WSQ uzupełnia profil wykończeniowy do okładzin płytkowych w ponadczasowym, nowoczesnym designie Schlüter-QUADEC.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-D

Schlüter®-LIPROTEC-D

Schlüter-LIPROTEC-D jest ściennym, dekoracyjnym profilem mocującym z anodowanego aluminium o szerokości licowej powierzchni 6 mm. Umożliwia mocowanie różnych materiałów dekoracyjnych, takich jak szkło lub lustra, w połączeniu z okładzinami ceramicznymi.
Dalej

Schlüter®-DESIGNBASE-QD

Schlüter®-DESIGNBASE-QD

Schlüter-DESIGNBASE-QD jest wysokiej jakości profilem z anodowanego aluminium do uniwersalnych zastosowań. Jako ścienny profil cokołowy lub bordiurowy może służyć do mocowania różnych taśm LED Schlüter-LIPROTEC-ES.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-LL

Schlüter®-LIPROTEC-LL

Schlüter-LIPROTEC-LL jest wysokiej jakości profilem nośnym z anodowanego aluminium do oświetlenia akcentującego okładzin ściennych, konstrukcji wnęk i regałów czy innych elementów.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-LLE

Schlüter®-LIPROTEC-LLE

Schlüter-LIPROTEC-LLE jest wysokiej jakości profilem nośnym z anodowanego lub malowanego proszkowo aluminium do montażu różnych taśm LED Schlüter-LIPROTEC-ES. Z pomocą profilu można wykonać akcentujące oświetlenie w narożnikach ścian. Dotyczy to zarówno narożników wewnętrznych, jak i zewnętrznych ułożonych w poziomie lub pionie. Dzięki odpowiednim kształtkom możliwe jest płynne układanie także wzdłuż narożników. Dzięki zaczepom profil można w łatwy sposób mocować do każdego odpowiedniego podłoża i zatapiać w kleju. Do oświetlenia wykorzystywane są montowane w profilu w kształcie ceownika taśmy LED Schlüter-LIPROTEC-ES w połączeniu z przykrywającą szybką rozpraszającą.
Dalej

Zestawy

Zestaw profili do podświetlanych paneli ściennych

Zestaw profili do podświetlanych paneli ściennych

Nowe zestawy Schlüter-LIPROTEC-WSK ułatwiają tworzenie wielkoformatowych aranżacji. Jeśli panel ścienny ma być obustronnie podświetlany, wystarczy połączyć nasz zestaw profili o długości 250 cm z zestawami akcesoriów, które pozwalają na zbudowanie konstrukcji o szerokości 70 cm lub 128,5 cm. Do elementów podświetlanych ze wszystkich stron dostępne są zestawy profili i akcesoriów w formacie 120 x 93 cm.
Dalej

Zestawy do schodów

Zestawy do schodów

Z myślą o łatwym i szybkim montażu indywidualnej techniki profili świetlnych przygotowaliśmy gotowe zestawy do różnorodnych zastosowań.
Dalej

Zestawy obramowań dekoracyjnych

Zestawy obramowań dekoracyjnych

Schlüter-LIPROTEC-PB 90 to kompletne zestawy do obramowań z eleganckim, pośrednim oświetleniem LED.
Dalej

Akcesoria

Schlüter®-LIPROTEC-ES

Schlüter®-LIPROTEC-ES

Schlüter-LIPROTEC-ES to wysokowydajne diody, przeznaczone specjalnie do profili świetlnych Schlüter.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-EKE

Schlüter®-LIPROTEC-EKE

Schlüter-LIPROTEC-EKE-Zasilacze konwertują występujące napięcie sieciowe do mocy 24 V, niezbędnej do zasilania naszych taśm LED. Urządzenia są łatwe w montażu, dostępne w różnych zakresach mocy od 30 do 200 W do taśm LED do 18 lfm.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-ER

Schlüter®-LIPROTEC-ER

Schlüter®-LIPROTEC-ER-Odbiorniki przetwarzają sygnały radiowe otrzymywane z nadajnika w komendy odbierane przez taśmy LED.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-E

Schlüter®-LIPROTEC-E

Za pomocą nadajników użytkownik może sterować techniką profili świetlnych.
Dalej

Akcesoria do okablowania

Akcesoria do okablowania

Proponujemy kompletny zestaw akcesoriów do okablowania systemów Schlüter®-LIPROTEC.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?