Udostępnij

Układanie w nowym budynku

Do nowych budynków Schlüter-Systems oferuje dwa przekonujące rozwiązania wodnych systemów ogrzewania podłogowego o różnych grubościach konstrukcji:

  • Schlüter-BEKOTEC-EN
  • Schlüter-BEKOTEC-F

 

Nasze konstrukcje podłogowe dają się szczególnie szybko układać i można je bez problemu poddawać wysokim obciążeniom – liczne salony samochodowe i budynki wystawiennicze stawiają na nasze cienkowarstwowe konstrukcje BEKOTEC.

W obu wersjach ogrzewań podłogowych podstawę pod cienkowarstwowy jastrych stanowi dająca się szybko i łatwo układać płyta z wypukłościami. Staje się ona ponadto podłożem pod  rury grzewcze, które układa się po prostu pomiędzy jej wypukłościami. Na życzenie można też pod powierzchnią grzewczą instalować dodatkową izolację.

 

Wybierz odpowiednią grubość konstrukcji: 52 mm lub 31 mm?

  • Schlüter®-BEKOTEC-EN

    Schlüter-BEKOTEC-EN włącznie z jastrychem, który musi przykrywać płytę z wypukłościami warstwą o grubości jedynie 8 mm, tworzy konstrukcję o łącznej wysokości 52 mm.

  • Schlüter®-BEKOTEC-F

    Schlüter-BEKOTEC-F pomniejsza jeszcze tą wysokość o dalsze 21 mm i w całości tworzy warstwę o grubości jedynie 31 mm.

Oszczędzaj na czasie budowy i wprowadź się do domu nawet o 6 tygodni wcześniej!

Opatentowana konstrukcja naszych systemów ogrzewania podłogowego pozwala zrezygnować z czasu oczekiwania na dojrzenie jastrychu jak również z tak zwanego „dogrzewania“. Z BEKOTEC-THERM zaoszczędzasz nie tylko do 6 tygodni czasu budowy, ale także koszty ogrzewania, gdyż zdecydowałeś się na ekologiczną metodę ogrzewania.

Planujesz zastosować ogrzewanie podłogowe podczas modernizacji istniejącego obiektu? Bez problemu. Nasze systemy grzewcze można bezproblemowo instalować podczas renowacji budynków. W ten sposób nie trzeba montować na ścianach grzejników, przez co zaoszczędza się czas i miejsce – a przede wszystkim pieniądze.

Obiekty referencyjne – układanie w nowym budynku

Mieszkanie na najwyższym poziomie z ogrzewaniem Schlüter – nasze systemy zastosowano w spektakularnych projektach nowego budownictwa:

Pierwszy wybór w przypadku energii odnawialnych

Do ogrzewania i chłodzenia budynków stoją obecnie do dyspozycji nośniki energii, pozwalające na efektywne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (np. ciepła otoczenia lub energii słonecznej).

Największy potencjał oszczędności energii i kosztów mają ogrzewania podłogowe o jak najmniejszej temperaturze systemowej – takie jak BEKOTEC-THERM.

Ceramiczna podłoga klimatyzowana Schlüter stwarza idealne warunki do zastosowana pomp ciepła, techniki solarnej i techniki kondensacyjnej.

Udostępnij

Endlich barfuß über warme Fliesen laufen - dank einer Fußbodenheizung von Schlüter!

Poznaj kompletny system Schlüter®-BEKOTEC-THERM!

Schlüter®-BEKOTEC-THERM