Udostępnij

Ogrzewanie podłogowe & komponenty

System, który stanowi więcej niż tylko sumę swoich elementów. Dotyczy to oczywiście w szczególności kompleksowych systemów, takich jak nasz system ogrzewania podłogowego Schlüter-BEKOTEC-THERM. Jednakże jakość elementów systemu jest jednym z najistotniejszych kryteriów przy podejmowaniu decyzji o ogrzewaniu podłogowym. Dobrze jest wiedzieć, że decydując się na Schlüter-Systems stawiasz tym samym na markową jakość „Made in Germany“.

Dotyczy to zarówno ogrzewań wodnych Schlüter-BEKOTEC-THERM, jak i ogrzewań elektrycznych Schlüter-DITRA-HEAT-E. Na następnych stronach można znaleźć pożyteczne informacje na temat elementów, z których zbudowane są nasze systemy grzewcze.

 • Schlüter®-BEKOTEC-THERM

  Nasze niebywale cienkowarstwowe wodne ogrzewanie podłogowe Schlüter-BEKOTEC-THERM oferuje wydajną systemową technikę grzewczą – od rur grzewczych po najnowocześniejsze jednostki sterownicze i regulacyjne.

  Dowiedz się więcej o Schlüter-BEKOTEC-THERM
 • Schlüter®-DITRA-HEAT-E

  Elektryczne ogrzewanie podłóg i ścian Schlüter-DITRA-HEAT-E to jednocześnie warstwa oddzielająca i grzewcza o grubości zaledwie 5,5 mm dająca komfort cieplny w łazience wyłożonej płytkami!

  Dowiedz się więcej o Schlüter-DITRA-HEAT-E
 • Obiekty referencyjne

  BEKOTEC-THERM przekonuje jako system grzewczy w najnowocześniejszych realizacjach, jak i w historycznych budynkach z uprzednich stuleci – zachęcamy do obejrzenia naszych obiektów referencyjnych!

  Do obiektów referencyjnych

Udostępnij