Udostępnij

Obiekty referencyjne

 • Kościół Św. Krzyża Drezno

  Kościół Św. Krzyża – znany na całym świecie przez Drezdeński Chór Krzyżowy i udokumentowany wzmiankami z 13. wieku – jako jeden z najstarszych budynków Drezna, metropolii nad Łabą, jest ważnym elementem wizerunku miasta. W ramach robót renowacyjnych należało odrestaurować podłogi ołtarza, aby zlikwidować widoczne ślady zniszczeń wojennych.

  Dalej
 • Projekt Moonstone, Anglia

  W Wielkiej Brytanii znana jako „Projekt Moonstone“ posiadłość w pobliżu angielskiego miasta Cheltenham pokazuje, jak w imponujący sposób można połączyć ze sobą luksusowe budownictwo na najwyższym poziomie z imponującą architekturą i ekologicznym, zrównoważonym sposobem myślenia.

  Dalej
 • Trulli, Włochy

  Trulli są jednymi z najważniejszych i najbardziej znanymi symbolami włoskiego regionu Apulia – w miejscowości Alberobello Trulli wpisane zostały na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  Dalej
 • Juulsbjergparken, Dania

  W duńskim Bredballe w pobliżu miasta Vejle powstało osiedle mieszkaniowe Luulsbjergparken z kompleksem budynków z 88 mieszkaniami o łącznej powierzchni ponad 10.000 m², które łączą w sobie najwyższe wymagania pod względem architektury i energooszczędnego budownictwa.

  Dalej

Udostępnij

Endlich barfuß über warme Fliesen laufen - dank einer Fußbodenheizung von Schlüter!

Poznaj kompletny system Schlüter®-BEKOTEC-THERM!

Schlüter®-BEKOTEC-THERM