Udostępnij

Ogrzewanie podłogowe Schlüter®-Systems: Przyjemny mikroklimat z kompletnym systemem

W zimie przytulne ciepło. W lecie przyjemny chłód. Niewiele jest ogrzewań podłogowych, które tak dobrze nadają się do różnych sytuacji, są energooszczędne i trwałe jak ceramiczna posadzka klimatyzowana Schlüter-BEKOTEC-THERM.

Rekordowo cienka grubość warstw konstrukcji i krótki czas wykonania dzięki mądrej technice systemowej. Do budynków nowych i budynków remontowanych. Wielokrotnie nagradzany oryginał.

Elektryczne ogrzewanie powierzchniowe Schlüter-DITRA-HEAT-E jest perfekcyjnym uzupełnieniem do BEKOTEC-THERM zapewniającym przyjemne ciepło z powierzchni ścian i podłóg - dokładnie w momencie, kiedy sobie tego życzysz.

Ogrzewanie wodne lub elektryczne – odpowiednie ogrzewanie podłogowe do każdego projektu:

Krok po kroku do Twojego perfekcyjnego ogrzewania podłogowego

Planujesz układanie w nowym budynku lub dodanie ogrzewania podłogowego w istniejącym obiekcie? Nasz poradnik przedstawia dla każdego z tych rozwiązań odpowiedni system! Nasze narzędzia komputerowe umożliwiają przy tym obliczenie obiegów grzewczych lub niezobowiązująco kosztów BEKOTEC-THERM.

 • Poradnik ogrzewania podłogowego

  Nasz poradnik odpowiada na pytania związane z projektem, układem konstrukcyjnym, montażem i kosztami ogrzewania podłogowego Schlüter. Dowiedz się teraz!

  Do poradnika
 • Systemy i komponenty

  Podejmując decyzję postaw na Schlüter-Systems i tym samym na markową jakość „Made in Germany“. Dowiedz się więcej o elementach naszych innowacyjnych ogrzewań podłogowych. Odkryj systemy ogrzewań podłogowych
 • Porady i serwis

  Możesz oczekiwać naszego wsparcia przy wyborze właściwego systemu, obliczeniach zapotrzebowania na ciepło i pomocy projektowej, jak również fachowej instalacji Twojego nowego ogrzewania podłogowego Schlüter.

  Poproś o poradę
 • Kalkulator ofertowy

  Ile kosztuje Schlüter-BEKOTEC-THERM? Skalkuluj ryczałtowo i niezobowiązująco cenę Twojego ogrzewania podłogowego.

  Policz teraz koszty
 • Pliki do pobrania

  W obszarze do pobierania można znaleźć cenniki, prospekty i dalsze informacje dla inwestorów, wykonawców, handlowców, architektów i projektantów.

  Do plików do pobrania

Udostępnij