logo

Robocze blaty kuchenne z ceramiki i kamienia naturalnego

Różnorodność płytek ceramicznych jest prawie nieograniczona. Nawet najwięksi indywidualiści znajdą wśród nich odpowiednie rozwiązanie. Jednocześnie ceramika jest odporna na nacięcia, wilgoć i wysokie temperatury – krótko mówiąc: to idealny blat roboczy w domowej kuchni.
Rozwiązania systemowe Schlüter-Systems dbają przy tym o łatwą, szybką i pewną obróbkę, skuteczną ochronę krawędzi i ładne spoiny narożne.

Odporne na zarysowania i wysokie obciążenia: Wiele wymagać można od płytek ceramicznych i płytek z kamienia naturalnego.

Nie trzeba się bać ostrych narzędzi: Na roboczych blatach kuchennych z okładzin ceramicznych lub z kamienia możecie Państwo używać także noża,

Niektórzy lubią gorące: Kamień naturalny i płytki ceramiczne są odporne na wysokie temperatury rozgrzanych garnków i patelni.

Ładne i łatwe w czyszczeniu: Przy zastosowaniu profili Schlüter-Systems bardzo szybko wykonuje się wklęsłe narożniki, które nie tylko łatwo utrzymać w czystości ale mają także estetyczny wygląd.

Solidna ochrona i szlachetne wzornictwo: Krawędzie roboczej płyty kuchennej są elegancko zakończone profilami brzegowymi Schlüter. Tak powstaje kolejny wizualny akcent. Krawędzie płytek są jednocześnie skutecznie chronione.


 

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD nadaje się doskonale do wykonywania blatów kuchennych lub innych blatów z ceramiki lub kamienia naturalnego.

Dzięki możliwości łatwego docinania przy użyciu nożyka w bardzo prosty sposób można przycinać płyty na wymiar i wykonywać odpowiednie otwory.

Estetyczne i proste wykończenie krawędzi blatów oferują systemowe ceowniki ze stali nierdzewnej o szczotkowanej powierzchni.

Dolne ramię jest pełne, górne zaopatrzone jest w perforację. Do wykończenia krawędzi płytek można zastosować profile Schlüter®-RONDEC lub Schlüter®-QUADEC.

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD jest wielofunkcyjnym podłożem pod płytki do ścian, które jednocześnie może pełnić funkcję uszczelnienia zespolonego z powierzchnią z płytek a poza tym stanowić płytę konstrukcyjną o szerokim zakresie stosowania.
Dalej

Schlüter®-RONDEC-STEP/-STEP-CT

Schlüter®-RONDEC-STEP/-STEP-CT

Schlüter®-RONDEC-STEP jest profilem brzegowym z ogranicznikiem spoiny przeznaczonym do wykonczenia płyt roboczych lub stopni, gdy powierzchnia wykonana jest z wykładziny ceramicznej.
Schlüter®-RONDEC-STEP-CT jest profilem brzegowym do blatów kuchennych lub półek wykonanych z płytek ceramicznych. W wolnej przestrzeni profilu można zamocować materiał okładziny lub umieścić inne elementy dekoracyjne.
Dalej

Schlüter®-QUADEC

Schlüter®-QUADEC

Schlüter®-QUADEC jest dekoracyjnym profilem do symetrycznie kanciatych zewnętrznych narożników ścian okładzin z płytek jak również do brzegów cokołów i powierzchni posadzek.
Dalej

Schlüter®-RONDEC

Schlüter®-RONDEC

Schlüter®-RONDEC jest dekoracyjnym profilem do symetrycznie zaokrąglonych zewnętrznych narożników okładzin ściennych z płytek, jak również wykończenia cokołów i krawędzi okładzin.
Dalej

Film "Robocze blaty kuchenne"

Schlüter®-KERDI-BOARD nadają się doskonale do wykonywania roboczych płytek kuchennych lub innych tego typu powierzchni z ceramiki lub kamienia naturalnego.

Schlüter®-KERDI-BOARD: Ścianka szkieletowa z drewna pod układanie płytek
Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?