logo

Profile łączeniowe do istniejących wnętrz

Jeżeli w fazie projektowej nie przewidziano odpowiedniego połączenia powierzchni różnych materiałów posadzkowych, stosując profile Schlüter®-RENO można wykonać bezpieczne wyrównanie powierzchni. W ten sposób unika się krawędzi, o które można się potknąć i możliwe jest bezproblemowe poruszanie się po tych obszarach wózkami inwalidzkimi lub rollatorami.

W ten sposób spełnić można wymagania DIN 18024 i 18025 dotyczące budownictwa bez barier i dla niepełnosprawnych.

Spektrum profili Schlüter®-RENO jest bardzo szerokie - dzięki temu można znaleźć odpowiednie rozwiązanie do przeróżnych sytuacji na budowie.

Schlüter®-RENO-TK

Schlüter®-RENO-TK

Schlüter®-RENO-TK jest profilem służącym do bezstopniowego przejścia pomiędzy wykładziną ceramiczną i niższą wykładziną tekstylną lub innym materiałem wykładzinowym. Dodatkowo chroni on skutecznie przylegające krawędzie wykładzin.
Dalej

Schlüter®-RENO-V

Schlüter®-RENO-V

Schlüter®-RENO-V jest profilem z ruchomym ramieniem zapewniającym bezstopniowe przejście pomiędzy wykładzinami o różnych wysokościach. Ogranicznik spoiny zapewnia odpowiedni odstęp pomiędzy płytką a profilem.
Dalej

Schlüter®-RENO-U/-RAMP/-RAMP-K

Schlüter®-RENO-U/-RAMP/-RAMP-K

Schlüter®-RENO-U jest profilem do bezstopniowego przejścia pomiędzy wykładzinami posadzkowymi o różnej grubości.
Schlüter®-RENO-RAMP jest profilem przeznaczonym do bezstopniowego przejścia pomiędzy mocno obciążonymi wykładzinami ceramicznymi a niżej leżącą wykładziną. Ogranicznik spoiny zapewnia odpowiedni odstęp pomiędzy płytką a profilem.
Dalej

Schlüter®-RENO-T

Schlüter®-RENO-T

Schlüter®-RENO-T jest profilem, który można zastosować w późniejszym czasie pomiędzy graniczącymi ze sobą wykładzinami tej samej grubości.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?