logo

Stawianie świetlnych akcentów

zoom

Dzięki Schlüter-LIPROTEC-LLE wykonywać można wewnętrzne i zewnętrzne narożniki ścian z atrakcyjnym akcentem oświetleniowym.

Wraz z Schlüter®-LIPROTEC-LLE firma Schlüter-Systems oferuje wysokiej jakości profil nośny z anodowanego lub lakierowanego na biało aluminium do montażu różnych taśm LED typu Schlüter®-LIPROTEC-ES. To pierwszy profil serii LIPROTEC, który dzięki zaczepom można w łatwy sposób mocować do każdego odpowiedniego podłoża lub zatapiać w kleju. Profil umożliwia akcentujące oświetlenie zarówno narożników wewnętrznych, jak i zewnętrznych ułożonych w poziomie lub pionie. Odpowiednie kształtki pozwalają na układanie w linii prostej, a także w narożnikach. Końcówki jak również naroża wewnętrzne i zewnętrzne należą także do asortymentu, zapewniając perfekcyjne wykonanie najmniejszego detalu.

Również w obszarze „Technika i design z profilami“ oferowane są w Bolonii nowości: do eleganckich profili zakończeniowych Schlüter-FINEC do dyspozycji stoją zestawy narożne, zarówno ze stali nierdzewnej lub matowego anodowanego aluminium, jak również profile FINEC z powlekanym strukturalnie aluminium. Te ostatnie oferowane są we wszystkich dziesięciu kolorach serii Schlüter-TRENDLINE , jak również w białym brylantowym matowym i czarnym grafitowym matowym. Schlüter-FINEC oferują wąskie, eleganckie wykończenie krawędzi ścian pokrytych płytkami ceramicznymi lub szklaną mozaiką, jak również tynkowanych i szpachlowanych, dzięki wąskim widocznym powierzchniom stając się delikatnym tłem dla materiału okładziny.

Profile serii Schlüter-DILEX oferują liczne rozwiązania do trwałych, nie wymagających dodatkowych zabiegów dylatacji. Od zaraz dostępne są nowe kolory wkładek dylatacyjnych do profili DILEX-KS,-BWB,-BWS,-BWA, i KSBT w kolorach: kremowy ,ciemny antracyt, szary spoinowy i szary kamienny. Poza tym Schlüter-Systems prezentuje nowe wkładki do skrzyżowań spoin. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie precyzyjnych punktów skrzyżowań z Schlüter-DILEX-KS jak również szczelin dylatacyjnych z Schlüter-DILEX-KSBT.

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?