logo

Światło to życie

Pomieszczenia mieszkalne muszą spełniać wysokie wymagania: to strefa odpoczynku, nasza oaza spokoju i dobrego samopoczucia. Dlatego aranżacja wizualna tego miejsca jest niezwykle istotna. Profile świetlne serii Schlüter®-LIPROTEC pozwalają na stworzenie zupełnie nowych aranżacji. Od otoczonych światłem podestów poprzez podświetlone panele ścienne, aż po pośrednie oświetlenie sufitów: profile świetlne zapewniają zupełnie nowe możliwości wystroju wnętrz.

Podświetlane stopnie schodów i krawędzie podestu

Profile Schlüter®-LIPROTEC umożliwiają efektowne podświetlenie poszczególnych stopni. Dzięki nim możemy zainstalować jednolite oświetlenie krawędzi schodów na maksymalnie czterech poziomach – tworząc eleganckie i bezpieczne oświetlenie stopni. Oświetlenie można łączyć również z profilami do schodów serii Schlüter®-TREP.

Schlüter®-LIPROTEC-PB

Schlüter®-LIPROTEC-PB

Schlüter-LIPROTEC-PB jest wysokiej jakości profilem do krawędzi podestów z anodowanego aluminium o szerokości licowej powierzchni 25 mm. Profil jest przeznaczony do mocowania taśm LED Schlüter-LIPROTEC-ES.
Dalej

Panele ścienne i elementy dekoracyjne

Projektowanie światłem? Dla Schlüter®-LIPROTEC takie zadanie nie stanowi problemu. Profile świetlne wysuwają na pierwszy plan obrazy, lustra i inne elementy dekoracyjne. Eleganckie oświetlenie nadaje właściwe akcenty i podkreśla to, co dobrze wygląda.

Zestaw profili do podświetlanych paneli ściennych

Zestaw profili do podświetlanych paneli ściennych

Nowe zestawy Schlüter-LIPROTEC-WSK ułatwiają tworzenie wielkoformatowych aranżacji. Jeśli panel ścienny ma być obustronnie podświetlany, wystarczy połączyć nasz zestaw profili o długości 250 cm z zestawami akcesoriów, które pozwalają na zbudowanie konstrukcji o szerokości 70 cm lub 128,5 cm. Do elementów podświetlanych ze wszystkich stron dostępne są zestawy profili i akcesoriów w formacie 120 x 93 cm.
Dalej

Zestawy obramowań dekoracyjnych

Zestawy obramowań dekoracyjnych

Schlüter-LIPROTEC-PB 90 to kompletne zestawy do obramowań z eleganckim, pośrednim oświetleniem LED.
Dalej

Konstrukcje suche

Profile Schlüter®-LIPROTEC znakomicie nadają się do zabudowy płytami gipsowo-kartonowymi. Dzięki temu można stworzyć np. eleganckie ciągi oświetleniowe lub wysunięte panele ścienne, podkreślone białymi lub kolorowymi akcentami świetlnymi.

Schlüter®-LIPROTEC-VB

Schlüter®-LIPROTEC-VB

Schlüter-LIPROTEC-VB jest wysokiej jakości profilem wykończeniowym do płytek o szerokości licowej powierzchni 25 mm. Profil jest przeznaczony do mocowania taśm LED Schlüter-LIPROTEC-ES.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-WS /-WSQ /-WSK

Schlüter®-LIPROTEC-WS /-WSQ /-WSK

Schlüter-LIPROTEC-WS jest wysokiej jakości profilem nośnym z anodowanego aluminium do oświetlania wystających paneli ściennych przez założoną w profilu dowolną taśmę LED Schlüter-LIPROTEC-ES. Schlüter-LIPROTEC-WSQ uzupełnia profil wykończeniowy do okładzin płytkowych w ponadczasowym, nowoczesnym designie Schlüter-QUADEC.
Dalej

Schlüter®-DESIGNBASE-QD

Schlüter®-DESIGNBASE-QD

Schlüter-DESIGNBASE-QD jest wysokiej jakości profilem z anodowanego aluminium do uniwersalnych zastosowań. Jako ścienny profil cokołowy lub bordiurowy może służyć do mocowania różnych taśm LED Schlüter-LIPROTEC-ES.
Dalej

Schlüter®-LIPROTEC-LL

Schlüter®-LIPROTEC-LL

Schlüter-LIPROTEC-LL jest wysokiej jakości profilem nośnym z anodowanego aluminium do oświetlenia akcentującego okładzin ściennych, konstrukcji wnęk i regałów czy innych elementów.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?