logo

Rozwój produktu

Ułatwianie życia!

Pomysłom założyciela firmy – Wernerowi Schlüterowi …
 
... zawdzięczamy naszą aktualną pozycję w branży: szyna Schlüter®-SCHIENE jest dziś produktem znanym na całym świecie. Nic dziwnego zatem, że pracujemy nad nowymi systemami. W ten sposób cały czas staramy się ułatwić Państwu życie. Największy nacisk kładziemy przy tym na detale. Dzięki temu nasze rozwiązania są najczęściej tak dyskretne, że w zasadzie nie rzucają się w oczy.

Testy produktów w firmie FLIESEN-SCHLÜTER
Dla pierwszoplanowych rozwiązań systemowych.
Zawsze, gdy opowiadamy naszą historię powstania „szyny”, stwierdzamy po raz kolejny, jak ważna jest praktyka. Każdy produkt już w fazie testów zostaje sprawdzony w codziennej życiu!  W tym celu pozwalamy sobie na luksus – i mamy własną firmę: nasz zakład płytkarski FLIESEN-SCHLÜTER działa na regionalnym rynku w Iserlohn. Tutaj sprawdzamy wszystkie nasze nowe produkty i ich przydatność podczas prac płytkarskich i na rynku.

Z praktyki dla praktyki …
... nie jest u nas tylko maksymą, tylko sprawdzoną tradycją firmy Schlüter. I to od przeszło trzydziestu lat! Jednak nie tylko dobre pomysły, ale również nasi wykwalifikowani i pełni motywacji pracownicy sprawili, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Ponieważ zdajemy sobie z tego sprawę, inwestujemy zarówno w dalsze szkolenia naszych pracowników , jak i w rozwój naszych urządzeń produkcyjnych.
Ponieważ sprawdzenie, czy nasze produkty nadają się do wprowadzenia na rynek jest dla nas bardzo ważne, każdy nowy produkt przechodzi nie tylko firmowe testy, ale również zostaje on wypróbowany przez niezależne instytuty o wysokiej renomie.

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?