logo

Twoja droga do nas

Aktualny dojazd przy uwzględnieniu zamkniętej drogi Seilerseestraße

UWAGA: ze względu na dłużej trwające roboty budowlane od 07.06.2022 do prawdopodobnie 2024 całkowite zamknięta zostaje droga Seilerseestraße. Ze względu na to zmienia się do nas dojazd:

 

  • Autostradą A 45 „Sauerlandlinie“ (Frankfurt-Siegen-Dortmund) jedziecie Państwo do skrzyżowania autostrad Autobahnkreuz Hagen.

 

  • Tam zjeżdżacie Państwo na autostradę A 46 w kierunku Iserlohn i jedziecie aż do zjazdu „Iserlohn-Seilersee“.

 

  • Tam należy skręcić w prawo i po 50 metrach bezpośrednio jeszcze raz w prawo na Hembergstraße. Proszę jechać ulicą przez następne ok. 500 m.

 

  • Następnie należy na skrzyżowaniu skręcić w prawo na ulicę  Baarstraße. Podążamy ulicą ok. 650 m i na rondzie prosto pozostając nadal na  Baarstraße. 

 

  • Po około 750 m należy skręcić w lewo na Leckingser Straße. Tutaj należy po ok. 80 metrach skręcić bezpośrednio w prawo na Friedrich-Kirchhoff-Straße.

 

  • Jechać dalej ulicą Friedrich-Kirchhoff-Straße. Z lewej stronie zobaczycie Państwo budynek magazynowy i wysyłkowy Schlüter-Systems. Po około 500 m zobaczycie Państwo Schlüter-WorkBox.

 

  • Po 100 m należy skręcić w lewo na Schmölestraße, żeby dotrzeć do głównego budynku Schlüter Systems i naszego parkingu.

 

Jeżeli przyjeżdżacie Pańswo z centrum Iserlohn, należy jechać ulicą Baarstraße w kierunku Kalthof / Hennen / Unna. Po około 3 km w kierunku wyjazdu z miasta dojeżdża się do ronda na Baarstraße. Dalsza droga - jak wyżej.

Życzymy Państwu przyjemnej podróży!

Mapa

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?