logo

EASY, PRO i PLAN: nowa generacja profili świetlnych

Technika profili świetlnych Schlüter-LIPROTEC

EASY, PRO i PLAN – Schlüter-Systems dzieli technikę profili świetlnych na te trzy serie.

Kombinacja inteligentnej techniki oświetleniowej LED i ceramiki od czasu wprowadzenia techniki profili świetlnych Schlüter-LIPROTEC znajduje coraz więcej zwolenników. Na targach BAU 2019 lider profili świetlnych przedstawił nową generację eleganckich oświetleń akcentujących.  EASY, PRO i PLAN – Schlüter-Systems dzieli w przyszłości technikę profili świetlnych na te trzy serie. W ten sposób systemy dostosowane są do umiejętności wykonawców i oferują dla odpowiednich grup docelowych właściwe rozwiązania.

LIPROTEC-EASY jest systemem Plug & Play, który wymaga tylko niewielkiej wiedzy fachowej podczas instalacji techniki świetlnej. Komfortowe systemy łączone na wtyk dają się łatwo montować i są natychmiast gotowe do użytku, ponieważ wszystkie konieczne elementy znajdują się w zestawie. Obok zastosowań na ścianach i sufitach, jak również w prysznicach, systemy te mogą być także stosowane na podłogach w pomieszczeniach z niewielkim obciążeniem użytkowym. Moduły LED wykonane są z elastycznych, całkowicie zaizolowanych węży LED o jednolitym rozproszeniu światła w sprawdzonej w praktyce jakości LIPROTEC - w zależności od wymagań ze stałymi białymi temperaturami światła lub kolorowymi z zakresu RGB+W. Dalsze informacje na temat Schlüter-LIPROTEC-EASY można znaleźć tutaj.

LIPROTEC-PRO przeznaczone są dla glazurników profesjonalistów, którzy nie boją się instalacji świetlnych i elektrycznych. Dzięki serii PRO doświadczeni glazurnicy i wykonawcy budowlani mogą przekształcać wnętrza w prawdziwe oazy świetlne. Różnorodne produkty dają się ze sobą łączyć i umożliwiają prawie nieograniczone możliwości w kształtowaniu wnętrz. Do wielu zastosowań, np. do oświetlania powierzchni ścian lub luster, również w tej serii oferowane są kompletne zestawy dla profesjonalistów.

Oferta informacyjna LIPROTEC-PLAN oferuje architektom, projektantom i ekspertom oświetleniowym wszelkie informacje potrzebne do zaprojektowania i wykonania oświetlenia  z Schlüter-LIPROTEC. Od szczegółowych wymiarów profili, przez materiały i wykończenia powierzchni, po dane dotyczące techniki świetlnej taśm LED - jak na przykład ilość diod na metr lub wartości DRI - znaleźć tam można wszelkie informacje techniczne, które wymagane są do precyzyjnego i indywidualnego projektu światła i późniejszej praktycznej realizacji.

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?