logo

Prowadzenie światła? Całkiem łatwe!

Schlüter-LIPROTEC-EASY

zoom

Z nowym systemem Schlüter-LIPROTEC-EASY szybko i łatwo realizuje się indywidualne akcenty świetlne.

Z nowym systemem Schlüter-LIPROTEC-EASY szybko i łatwo realizuje się indywidualne akcenty świetlne. Innowacyjna technologia Plug & Play wymaga tylko niewielkiej wiedzy fachowej podczas instalacji techniki świetlnej. Komfortowe systemy  dają się łatwo montować i są natychmiast gotowe do użytku, gdyż wszystkie konieczne elementy znajdują się w zestawie.

Różnorodne obszary zastosowań zawierają między innymi listwy świetlne w ścianach i narożnikach ścian, oświetlane lustra i elementy ścienne lub podświetlane stopnie schodowe i listwy cokołowe. W mniej obciążanych obszarach profile świetlne mogą tworzyć również eleganckie akcenty świetlne na posadzce. Dzięki swojej odporności profile LIPROTEC dają się stosować bez problemu w obszarze pryszniców.

Moduły LED wykonane są z elastycznych, całkowicie zaizolowanych węży LED o jednolitym rozproszeniu światła w sprawdzonej w praktyce jakości LIPROTEC - w zależności od wymagań ze stałymi białymi temperaturami światła w zakresie od 3200 do 4900 Kelwinów i kolorowymi z zakresu RGB+B. Te ostatnie umożliwiają ponad 16 milionów różnych barw jak również białe światło o temperaturach w zakresie 2500 do 6500 K.

Jako solidne profile nośne do węży LED oferowane są trzy różne opcje:

  • Schlüter-LIPROTEC-LLPM – profil nośny z aluminium lub stali nierdzewnej z ramionami mocującymi z trapezoidalną perforacją;
  • Schlüter-LIPROTEC-LLP – ceownik nośny z aluminium;
  • Schlüter-LIPROTEC-LLPE – profil nośny z anodowanego aluminium do zabudowy w narożnikach ściennych.

Wraz z zestawami Schlüter-KERDI-BOARD-NLT możliwe jest poza tym oświetlanie nisz ściennych. Konfekcjonowane elementy do zabudowy KERDI-BOARD są wyposażone w systemy Plug & Play, które wbudować można w różnych miejscach niszy.

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?