logo

Sterowanie ogrzewaniem przez aplikację

Schlüter-DITRA-HEAT-E

zoom

Schlüter-DITRA-HEAT-E zapewnia szybko odczuwane ciepło.

Nowy regulator temperatury Schlüter-DITRA-HEAT-E-R-WIFI umożliwia komfortowe sterowanie czasowe ogrzewania podłóg i ścian. Obsługa następuje za pomocą 2“ (5,1 cm) ekranu dotykowego lub za pomocą tabletu lub smartfona. Odpowiednia aplikacja Schlüter-HEAT-CONTROL dostępna jest gratis. Urządzenie może - w zależności od potrzeb - regulować temperaturę posadzki lub dostosowywać się do temperatury pomieszczenia. W oferowanym zestawie dostępny jest także zapasowy czujnik.

Schlüter-DITRA-HEAT-E jest elektrycznym ogrzewaniem podłóg i ścian, które zapewnia szybko odczuwane ciepło. Dzięki inteligentnej konstrukcji możliwe jest podwyższenie temperatury o 4°C w ciągu 15 minut. Mata oddzielająca DITRA-HEAT-DUO, w której układane są przewody, zapewnia dodatkowo tłumienie odgłosu kroków o wartość do 13 dB.

Aplikację Schlüter-HEAT-CONTROL można za darmo pobrać na stronie internetowej lub bezpośrednio w odpowiednim App-Store. Szczegółowe informacje na temat elektrycznego ogrzewania podłóg i ścian oferuje strona internetowa.

Elektryczne ogrzewanie powierzchni ścian i podłóg

Elektryczne ogrzewanie powierzchni ścian i podłóg

Od momentu prezentacji Schlüter®-DITRA-HEAT-E na targach BAU 2013 system ten znalazł wielu zwolenników na świecie. Łatwa obróbka zachwyca wykonawców, różnorodne możliwości zastosowania jako uzupełnienie konwencjonalnych ogrzewań inspiruje projektantów, a szybkie i przyjemne ciepło promieniujące z powierzchni oczarowuje inwestorów.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?