logo

Podświetlane nisze z inteligentnym sterowaniem

Podświetlane nisze KERDI-BOARD-NLT można teraz sterować za pomocą odbiornika Bluetooth.

Wraz z Schlüter-KERDI-BOARD-NLT firma Schlüter-Systems oferuje praktyczne zestawy, pozwalające na wykonywanie niszy z eleganckim oświetleniem w ścianach z płytek. Teraz dostępne są zestawy włącznie z odbiornikiem Bluetooth. Umożliwia on sterowanie zintegrowanego modułu LED za pomocą smartfona lub tabletu czy też przez pilota.

Potrzebną do tego aplikację Schlüter-LED-COLOR-CONTROL można łatwo pobrać w odpowiednim App-Store dla urządzeń Apple lub Android. Oświetlenie nisz może być umieszczone wzdłuż dłuższej lub krótszej krawędzi. Moduł LED RGB+W serii Schlüter-LIPROTEC-EASY można umieścić przy tym na przedniej krawędzi, w środku lub na tylnej ścianie niszy, na której będą układane płytki. Wszystkie dalsze elementy wymagane do montażu, takie jak kable, odbiornik i zasilacz oraz manszeta uszczelniająca znajdują się w zestawie. Nisze dostępne są w różnych kształtach oraz rozmiarach i mogą być wykonywane w połączeniu z systemami uszczelnień KERDI jako uszczelnienie zespolone.

Wszelkie informacje na temat techniki profili świetlnych LichtProfilTechnik pod www.liprotec.com.

LIPROTEC-EASY

LIPROTEC-EASY

Prosty sposób na indywidualną instalację oświetleniową– dzięki wygodnym systemom wtykowym i prostemu montażowi ta seria typu Plug & Play zapewnia dużą swobodę projektowania i nie wymaga specjalistycznych umiejętności.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?