logo

Nowe rozwiązania detali do pryszniców licujących z posadzką

Inteligentne systemy do łazienek bez barier

Odwodnienie liniowe Schlüter-KERDI-LINE jest równie sprawdzonym, jak cieszącym się dużym powodzeniem systemem do budowy eleganckich pryszniców bez barier. Charakteryzuje się ono funkcjonalnością i elegancją. Na targach BAU 2019 Schlüter-Systems przedstawił nowe wersje ramek KERDI-LINE. 19 milimetrowe ramki do kratek wzorniczych A, B i C zostały jeszcze raz ulepszone, dzięki czemu możliwe jest łatwiejsze i szybsze czyszczenie rynny odwadniającej. Dzięki optymalizacji zagłębienia na płytki (design C) do tej grubości ramki można stosować teraz także płytki o grubości do 15 mm.

Dekoracyjny profil Schlüter-DECO-SG oferuje optyczną szczelinę, która nadaje się idealnie do przyjęcia elementów szklanych w posadzkach i na ścianach. Schlüter-Systems przedstawił w Monachium po raz pierwszy ten profil w wykonaniu z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej - nawiązujący do aktualnych trendów łazienkowych - jak również z szerokością spoiny 15 mm.

Doskonała technika odwodnień

Technika odwodnień Schlüter-Systems otrzymała w listopadzie 2018 brązową nagrodę Architects‘ Darling® Award. Wyróżnienie do przyznawane jest przez Heinze GmbH, przodujący portal architektoniczny i budowlany i uważane jest ono za "Oskara branży budowlanej". W trakcie największego głosowania branżowego ponad 2000 architektów z całych Niemiec głosowało na swojego faworyta.

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE jest wieloelementowym systemem odpływowym do budowy bezbrodzikowych pryszniców z płytek ceramicznych, kamienia naturalnego lub posadzek przemysłowych. Składa się z korpusu rynny z walcowanej stali nierdzewnej oraz pokrywy/konstrukcji ramki, które dają się dopasować do dowolnej grubości posadzki za pomocą dostępnych w zestawie pomocy montażowych.
Dalej

Schlüter®-DECO-SG / -SGC

Schlüter®-DECO-SG / -SGC

Schlüter®-DECO-SG jest dekoracyjnym profilem do spoin w posadzkach z płytek. Tworzy on 12 milimetrowej szerokosci ozdobna spoine. Spoina ta nadaje sie doskonale do przyjecia elementów szklanych w obszarze posadzek i scian.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?