logo

Nowe powierzchnie licowe dla innowacyjnych półek Schlüter-SHELF

zoom

Nowe powierzchnie licowe Schlüter-SHELF, aluminium powłoka strukturalna brąz pasują idealnie do aktualnych trendów w ceramice.

Przedstawione po raz pierwszy na Cersaie 2018 Schlüter-SHELF cieszą się ogromną popularnością. Zarówno praktyczne, jak i eleganckie półki bardzo dobrze sprawdzają się w narożach ścian i nisz, oraz na powierzchniach oklejanych płytkami ceramicznymi. W tym roku firma Schlüter-Systems przedstawiła w Bolonii pięć nowych wersji SHELF:

  • biel brylantowa matowa
  • czerń grafitowa matowa
  • aluminium powłoka strukturalna beżowo-szary
  • aluminium powłoka strukturalna kremowy
  • aluminium powłoka strukturalna brąz

Takie poszerzenie asortymentu zwiększa wybór oferowanych półek, pozwalając im wpasować się perfekcyjnie do aktualnych trendów w ceramice i kamieniu naturalnym. Dalsze informacje na temat nowych wariantów oferuje nasza strona internetowa o Schlüter-SHELF.

Schlüter®-SHELF – dekoracyjne półki do ścian z okładzinami z płytek

Schlüter®-SHELF – dekoracyjne półki do ścian z okładzinami z płytek

Schlüter-SHELF ma swoje zalety nie tylko w prysznicach. Półka w eleganckim designie STYLE oferuje praktyczne miejsce do zagospodarowania wszędzie tam, gdzie płytki będą układane lub są już ułożone.

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF ma swoje zalety nie tylko w prysznicach. Półka w eleganckim designie STYLE oferuje praktyczne miejsce do odkładania wszędzie tam, gdzie płytki będą układane lub są już ułożone.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?