logo

Design i funkcjonalność połączone w jedno

Schlüter-ARCLINE: "inteligentna" spoina

zoom

Dzięki Schlüter-ARCLINE mocować można eleganckie akcesoria łazienkowe zgodnie z własnymi potrzebami.

Innowacyjny system produktów Schlüter-ARCLINE umożliwia całkiem nową jakość indywidualnego i różnorodnego kształtowania łazienek. Składa się on z profili montażowych Schlüter i eleganckich akcesoriów firmy KEUCO.

Szczególna cecha: akcesoria montowane są w profilach sposobem "klikanie zamiast wiercenia". W ten sposób zarówno płytki, jak i znajdujące się pod nimi uszczelnienie, pozostają trwale w nienaruszonym stanie. Dwa warianty profili pozwalają na zabudowę w spoinach płytek na ścianie lub w narożniku ściennych, np. w przypadku instalacji naściennych. Tworzą one dekoracyjną szczelinę. Łącznie 13 wysokiej jakości akcesoriów serii EDITION 400, EDITION 11 i PLAN marki KEUCO. Są fabrycznie na stale mocowane na szklanych płytkach nośnych i dają się z łatwością zawieszać w profilach. W ten sposób można je dowolnie wymieniać i zawsze umieszczać w miejscach, gdzie są potrzebne. Tak wygląda inteligentne i dostosowane do indywidualnych potrzeb kształtowanie łazienek z "mądrą" spoiną.

Już w trakcie projektowania łazienki można dobrać do siebie płytki, profile i szklane płytki nośne - w zależności od wymagań: albo jako elementy stonowane lub też kontrastujące ze sobą. Profile dostępne są w szerokościach 8 i 11 mm oraz w różnych wykończeniach powierzchni. Asortyment akcesoriów do obszarów zastosowań: umywalka, prysznic wzgl. wanna i wc obejmuje haki, kręgi i uchwyty na ręczniki, półki, koszyk do prysznica, uchwyt do papieru toaletowego jak również zestawy szczotek do ubikacji – łącznie 39 wariantach.

Schlüter®-ARCLINE-APW

Schlüter®-ARCLINE-APW

Schlüter-ARCLINE-APW jest profilem do tworzenie dekoracyjnych spoin między płytkami ceramicznymi na ścianach i tworzy małą szczelinę oddzielającą. Nadaje się ona szczególnie do montażu akcesoriów Schlüter-ARCLINE-BAK – tak, aby uzyskać indywidualne wnętrze łazienki. Profil dostarczany jest z dekoracyjną wkładką z tworzywa sztucznego w kolorze profilu – pozwala ona w razie potrzeby na zamknięcie przestrzeni szczeliny.
Dalej

Schlüter®-ARCLINE-APE

Schlüter®-ARCLINE-APE

Schlüter-ARCLINE-APE jest dekoracyjnym profilem do kształtowania spoin na krawędziach półek z płytek lub murkach i tworzy wąską otwartą szczelinę oddzielającą. Nadaje się ona szczególnie do montażu akcesoriów Schlüter-ARCLINE-BAK tak, aby uzyskać indywidualne wnętrze łazienki. Profil dostarczany jest z dekoracyjną wkładką z tworzywa sztucznego w kolorze profilu – pozwala ona w razie potrzeby na zamknięcie przestrzeni szczeliny.
Dalej

Schlüter®-ARCLINE-BAK

Schlüter®-ARCLINE-BAK

Schlüter-ARCLINE-BAK są dekoracyjnymi akcesoriami łazienkowymi mocowanymi do profili Schlüter-ARCLINE bez używania wiertarki i pozwalają na indywidualne kształtowanie łazienki.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?