logo

Komunikat prasowy - Iserlohn - 26.06.2014

Schlüter®-KERDI: Oznakowania do przycinania ułatwiają obróbkę

zoom

Nowa siatka z oznaczeniami do przycinania oraz numery poszczególnych partii sprawiają, że obróbka Schlüter®-KERDI staje się jeszcze łatwiejsza i pewniejsza.

Nowa, praktyczna siatka z oznaczeniami do przycinania przyczynia się teraz do jeszcze łatwiejszej obróbki uszczelnienia zespolonego Schlüter®-KERDI. Przemyślany schemat ułatwia dokładne przycinanie zwojów materiału do wymaganej długości.

Dzięki bieżącym oznaczeniom pozostałego metrażu w rolce wykonawca stale poinformowany jest, ile materiału znajduje się jeszcze na danej budowie. Dalsza zaleta siatki: oferuje ona praktyczną pomoc przy równomiernym układaniu w miejscach zakładów i taśm uszczelniających.

Nowością jest także nadruk numeru partii na każdej rolce. Jest to wyrazem wysokiego stopnia przejrzystości produkcji i wskazuje na surowe kontrole jakości, jakim z pozytywnym skutkiem poddawany jest materiał uszczelniania zespolonego.

Nowa siatka z oznaczeniami do przycinania wprowadzana jest stopniowo i w niedługim czasie dostępna będzie dla wszystkich długości rolek uszczelnienia w zwojach Schlüter®-KERDI-200.

Uszczelnienie zespolone Schlüter®-KERDI od 25 lat jest wyznacznikiem jakości przy układaniu ceramicznych płytek i płyt z kamienia naturalnego. Daje się ono szybko wykonywać i w łatwy sposób obrabiać, a dzięki stałej grubości materiału i przy zastosowaniu należącego do systemu kleju uszczelniającego Schlüter®-KERDI-COLL zapewnia maksymalną pewność. Wraz z asortymentem kształtek do naroży i przejść rur otrzymuje się do dyspozycji inteligentne rozwiązania do krytycznych detali.
Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?