logo

Profile Schlüter do okładzin wzorniczych

zoom

Asortyment VINPRO poszerza kompetencje Schlüter-Systems o zakres wykładzin elastycznych.

Lider w dziedzinie profili do płytek - wraz ze swoimi pięcioma różnymi profilami - po raz pierwszy oferuje rozwiązania, które opracowane zostały specjalnie do elastycznych posadzek i okładzin ściennych. Projektanci i wykonawcy mogą w ten sposób także w przypadku wykładzin wzorniczych sięgać po sprawdzone od dziesięcioleci kompetencję i jakość profili Schlüter-Systems.

Schlüter-VINPRO-S służy do eleganckiego wykończenia wykładzin winylowych i innych wykładzin wzorniczych i oferuje niezawodną ochronę krawędzi w miejscach połączeń z innymi wykładzinami. Poza tym służyć on może do eleganckiego wykończenia krawędzi listew cokołowych.

Dający się stosować w istniejących rozwiązaniach profil Schlüter-VINPRO-T stanowi połączenie pomiędzy graniczącymi ze sobą elastycznymi posadzkami o takiej samej grubości. Jeżeli mamy do czynienia z dwoma różnymi - odpowiednim rozwiązaniem jest VINPRO-U. Oferuje on bezstopniowe połączenie pomiędzy posadzkami elastycznymi a graniczącymi innymi wykładzinami lub gotowym betonem.

Do stosowania na stopniach schodów projektanci i wykonawcy mogą sięgać po VINPRO-STEP. Prostokątnie uformowany profil chroni krawędzie wykładzin i jest dodatkowo wyposażony w wyprofilowaną powierzchnię, która ma właściwości antypoślizgowe. Do kształtowania narożników ścian służy Schlüter-VINPRO-RO, który swoją zaokrągloną krawędzią przypomina ulubiony i sprawdzony profil Schlüter-RONDEC.

Wszystkie profile tej serii pokrewne są z dotychczasowymi, odnoszącymi sukcesy profilami Schlüter-Systems i przystosowane są do wykładzin elastycznych. Profil VINPRO przekonują swoim filigranowym, smukłym wyglądem i dostępne są w wersjach: aluminium anodowane chrom szczotkowany, aluminium anodowane tytan szczotkowany i aluminium anodowane szczotkowany antyczny brąz. W ten sposób dopasowują się one optymalnie do różnorodnych, chętnie stosowanych wykładzin.

Schlüter®-VINPRO-S

Schlüter®-VINPRO-S

Schlüter®-VINPRO-S jest profilem do rozgraniczenia powierzchni wykładzin elastycznych (np. LVT, posadzki wzornicze). Chroni on krawędzie wykładzin w miejscu ich styku na tym samym poziomie.
Dalej

Schlüter®-VINPRO-T

Schlüter®-VINPRO-T

Schlüter®-VINPRO-T jest profilem, który można zastosować w późniejszym czasie jako połączenie bezprogowe pomiędzy graniczącymi ze sobą wykładzinami elastycznymi (np. LVT, wykładziny wzorniczne) leżącymi na tym samym poziomie.
Dalej

Schlüter®-VINPRO-U

Schlüter®-VINPRO-U

Schlüter®-VINPRO-U jest profilem do połączenia bezprogowego pomiędzy wykładzinami elastycznymi (np. LVT, wykładziny wzornicze) a leżącymi na niższym poziomie innymi wykładzinami lub betonem.
Dalej

Schlüter®-VINPRO-STEP

Schlüter®-VINPRO-STEP

Schlüter®-VINPRO-STEP jest profilem wykończeniowym, chroniącym krawędzie wykładzin elastycznych (np. LVT, wykładziny wzornicze) na stopniach schodowych. Profil charakteryzuje się prostokątną formą i wyposażony jest w profilowany antypoślizgowo kołnierz przykrywający.
Dalej

Schlüter®-VINPRO-RO

Schlüter®-VINPRO-RO

Schlüter®-VINPRO-RO jest symetrycznie zaokrąglonym profilem wykończeniowym chroniącym zewnętrzne narożniki ścian i stopni schodowych wykładanych wykładzinami elastycznymi (np. LVT, wykładziny wzornicze).
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?