logo

Nowy profil do wysokiej jakości cokołów

Schlüter-DESIGNBASE-SL-E

DESIGNBASE-SL-E dostępne są w dwóch różnych wysokościach i stanowią wysokiej jakości rozwiązanie dla cokołów w obszarach narażonych na intensywne oddziaływania.

Premiera na Cersaie: do trwałych i charakteryzujących się wysoką jakością wykończeń cokołów w obszarach narażonych na intensywne oddziaływania, firma Schlüter-Systems opracowała profil Schlüter-DESIGNBASE-SL-E. Dostępny jest on w wymiarach 11 i 16 cm i mocowany jest na ścianach przy użyciu odpowiedniego kleju. Wykonane również ze stali nierdzewnej elementy połączeniowe, narożniki wewnętrzne i zewnętrzne, jak również końcówki pozwalają na łatwy i szybki montaż. Jako opcjonalny dodatek oferowana jest poza tym uszczelka wargowa. Chroni ona szczelinę brzegową przed przedostawaniem się wilgoci i tłumi akustycznie przenoszenie się odgłosów kroków w obszarze cokołu.

Schlüter®-DESIGNBASE-SL

Schlüter®-DESIGNBASE-SL

Schlüter-DESIGNBASE-SL jest profilem z wysokiej jakości aluminium powlekanego lub anodowanego, przeznaczonym do szybkiego i estetycznego wykończenia cokołu. Profil mocowany jest na ścianie przy użyciu odpowiedniego kleju.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?