logo

Komunikat prasowy - Iserlohn - 02.10.2014

Nowe zestawy LIPROTEC do schodów i luster

Dzięki nowoczesnej, kolorowej technice świetlnej LED Schlüter®-LIPROTEC możliwe jest kreatywne i dekoracyjne kształtowanie pomieszczeń. Do harmonijnego wpisania się profili nośnych w przestrzeń mieszkalną przyczynia się sprawdzona w praktyce technika profili Schlüter-Systems – w połączeniu z indywidualnie dopasowanymi produktami techniki świetlnej i sterującej.

Kompletne zestawy Schlüter®-LIPROTEC-PB 1, które można w łatwy sposób dołączać do zestawów schodowych, umożliwiają oświetlenie dodatkowych trzech stopni schodowych.  Poza tym, stosując odpowiednie elementy uzupełniające z asortymentu Schlüter®-LIPROTEC, możliwe jest wykonanie indywidualnych rozwiązań z mniejszą ilością stopni schodowych.

Nowe zestawy dekoracyjnych ramek Schlüter®-LIPROTEC-D 90 S1 i S2 sprawiają, że lustra lub dekoracyjne motywy (na przykład płyty szklane z nadrukiem) zyskują wrażenie obramowania z pośredniego światła i wysokiej jakości aluminiowych profili. Profile nośne LIPROTEC-D przycięte są na ukos do typowych formatów ram 118,5 x 93,5 cm. Odpowiednie moduły LED dostępne są w barwie naturalny biały (4500 K) lub ciepły biały (3300 K) i należą do systemu podobnie jak materiały montażowe, okablowanie i elektronika.

Dzięki tym zestawom montaż techniki profili świetlnych staje się dla wykonawców jeszcze bardziej komfortowy. Wszystkie komponenty systemu umożliwiają łatwe i natychmiastowe rozpoczęcie robót.
Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?