logo

Komunikat prasowy - Iserlohn - 04.03.2014

Nowe rozwiązania do techniki profili świetlnych

Dwa nowe profile Schlüter-Systems poszerzają asortyment techniki profili świetlnych Schlüter®-LIPROTEC.

Schlüter®-LIPROTEC-WSQ łączy przy tym atrakcyjne podświetlenie wystających powierzchni świan z ponadczasowym eleganckim wzornictwem profili Schlüter®-QUADEC. Uformowane w kwadratowym kształcie zakończenie posadzki jest wykończeniem i ochroną krawędzi płytek przed uszkodzeniami mechanicznymi. Profil LIPROTEC-LL pozwala na wykonywanie różnorodnych akcentów świetlnych. Dzięki przekrojowi o kształcie ceownika nadaje się on do stosowania w różnorodnych sytuacjach - na przykład przy wykonywaniu okładzin ściennych, podświetlanych niszy lub konstrukcji półek. Możliwości są wręcz nieograniczone.

Kolejna nowość - profile Schlüter®-LIPROTEC-WS do podświetlania powierzchni ścian lud LIPROTEC-PB do krawędzi podestów i stopni schodowych dostępne teraz także w długościach 100 cm i 150 cm. Także dodatkowe długości 100 cm, 150 cm i 200 cm należących do systemu pasków świetlnych LED oferują projektantom i wykonawcom jeszcze więcej możliwości w kształtowaniu techniki profili świetlnych.

Wszystkie nowości, jak również cały asortyment LIPROTEC można znaleźć w nowym cenniku, który można zamówić nieodpłatnie w firmie Schlüter-Systems i który dostępny jest także online. Pod adresem http://www.liprotec.com znaleźć można poza tym szczegółowe informacje na temat techniki profili świetlnych.

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?