logo

Eleganckie, stabilne, szybkie w montażu

zoom

Schlüter-SHELF tworzy praktyczną i elegancką półkę wszędzie tam, gdzie są już ułożone lub będą układane płytki.

Schlüter-SHELF jest praktyczną półką, która zawsze dobrze prezentuje się na tle ściany z płytek ceramicznych.  Półka w eleganckim designie CURVE lub FLORAL jest praktycznym miejscem na różne drobiazgi wszędzie tam, gdzie będą układane płytki lub gdzie są one już ułożone.

Schlüter®-SHELF ze szczotkowanej stali nierdzewnej lub aluminium z wysokiej jakości powłoką proszkową dostępna jest w trzech atrakcyjnych kolorach Schlüter®-TRENDLINE: kość słoniowa, kamienny szary i ciemny grafitowy. W ten sposób półka pasuje do aktualnych trendów w ceramice i można ją wykonywać bez pracochłonnego płytkowania lub zabudowywać w gotowych wnętrzach. Pięć różnych formatów oferuje szerokie możliwości kształtowania powierzchni.

W trzech różnych kształtach Schlüter®-SHELF-E są półkami do zabudowy w narożach ścian. Półki można wbudowywać w trakcie układania płytek, albo można montować później za pomocą zaledwie 2 milimetrowej grubości skrzydełek podpierających w spoinach pomiędzy płytkami. Schlüter®-SHELF-E nadają się z dużym powodzeniem jako półki w obszarach pryszniców, jak również półki w pomieszczeniach kuchennych.

Do powierzchniowych obszarów ścian oferowana jest Schlüter-SHELF-W. Prostokątna półka wbudowywana jest za pomocą ramion mocujących w trakcie układania płytek w łazienkach lub w kuchniach, ewentualnie innych pomieszczeniach z okładziną ceramiczną. Również do prefabrykowanych elementów do niszy Schlüter-KERDI-BOARD-N Schlüter-Systems oferuje teraz dopasowane półki: SHELF-N dają się montować w odpowiednie elementy do niszy w trakcie układania płytek i w ten sposób powstają praktyczne oraz eleganckie dodatkowe półki.

W przypadku stosowania Schlüter-SHELF w łazienkach istnieje możliwość optycznego łączenia z licującymi z posadzką brodzikami prysznicowymi: wzory CURVE i FLORAL stosowane były dotychczas w asortymencie Schlüter-KERDI-LINE-STYLE, który obejmuje eleganckie kratki i odpływy liniowe do pryszniców.

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?