logo

Ścianki działowe

W pomieszczeniach sanitarnych wymagane są często przegrody pomiędzy natryskami, ubikacjami lub innymi częściami pomieszczeń. Wykonywanie takich przegród jako ścianek murowanych lub na konstrukcji szkieletowej jest zwykle czasochłonne, a powstałe w ten sposób powierzchnie wymagają na ogół dalszych zabiegów przed ułożeniem na nich płytek.

Stabilne i samonośne

Stosując Schlüter®-KERDI-BOARD o odpowiednich grubościach można uzyskać stabilne, samonośne przegrody, które mogą służyć bezpośrednio jako podłoże pod płytki. W razie potrzeby przegrody te można wzmocnić lub ustabilizować odpowiednimi, należącymi do systemu kątownikami lub ceownikami. W miejscach połączeń i spoin płyty należy ze sobą skleić. Ceowniki ze stali nierdzewnej mogą służyć jako wykończenie otwartych
krawędzi płyt lub do mocowania okuć.

W ten sposób przy użyciu Schlüter®-KERDI-BOARD można wykonać różne rozwiązania: od najprostszych ścianek dzielących pomieszczenie do całych kompleksów ubikacji i kabin natryskowych lub kabin przebieralni.

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD jest wielofunkcyjnym podłożem pod płytki do ścian, które jednocześnie może pełnić funkcję uszczelnienia zespolonego z powierzchnią z płytek a poza tym stanowić płytę konstrukcyjną o szerokim zakresie stosowania.
Dalej

Schlüter®-KERDI-BOARD-W

Schlüter®-KERDI-BOARD-W

Schlüter-KERDI-BOARD-W to prefabrykowany element do stworzenia indywidualnie zaprojektowanej, wyłożonej płytkami umywalki z armaturą zamontowaną na ścianie.
Dalej

Film "Ścianki działowe ze Schlüter®-KERDI-BOARD"

Ścianki działowe z płyt Schlüter®-KERDI-BOARD dzielące prysznice i kabiny WC posiadają fabrycznie zintegrowane z nimi uszczelnienie.

Schlüter®-KERDI-BOARD: Montaż ścianek działowych
Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?