logo

Uwaga kwasy!

Ochrona także dla problematycznych miejsc

Ceramika układana z naszymi produktami podejmuje wyzwania. Odporność na kwasy nie jest dla nas sprawą lokalną. Problematyczne podłoża należą dla nas od dziesiątek lat do powszednich zadań.

Promień oddziaływań przemysłowych jest duży. Dlatego też wkalkulowujemy mechaniczne obciążenia jako istotny czynnik. Poszukujemy detali, aby celowo interweniować w zastane problemy. To nasz chleb powszedni, tak samo jak dążenie do maksymalnej estetyki.

Schlüter®-DILEX-EMP

Schlüter®-DILEX-EMP

Schlüter®-DILEX-EMP jest profilem dylatacyjnym ze stali nierdzewnej. Dzięki połączeniu na wpust i pióro przejmuje on poziome ruchy podłoża. Profil ten przeznaczony jest do ułożenia w zaprawie.
Dalej

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter®-DILEX-KS jest profilem dylatacyjnym z funkcją ochrony krawędzi, składającym się z bocznych ramion mocujących z aluminium lub stali nierdzewnej, które połączone są z wymienną wkładką dylatacyjną z miękkiego tworzywa sztucznego. Schlüter®-DILEX-KSA jest profilem przyłączeniowym z funkcją ochrony krawędzi, składającym się z bocznych ramion mocujących z aluminium lub stali nierdzewnej, które połączone są z wymienną wkładką dylatacyjną z miękkiego tworzywa sztucznego. Służy on do połączenia powierzchni posadzek ze stałymi elementami, takimi jak np. okna. Schlüter®-DILEX-EKSB jest profilem dylatacyjnym z funkcją ochrony krawędzi do posadzek przemysłowych i innych cienkowarstwowych posadzek. Składa się on z bocznych ramion mocujących ze stali nierdzewnej, które połączone są z niewymienną wkładką dylatacyjną z miękkiego tworzywa sztucznego.
Dalej

Schlüter®-DILEX-EDP

Schlüter®-DILEX-EDP

Schlüter®-DILEX-EDP jest profilem dylatacyjnym ze stali nierdzewnej. Poprzez połączenie na wpust i pióro przejmuje on ruchy poziome.
Dalej

Schlüter®-DILEX-HKS/-EHK

Schlüter®-DILEX-HKS/-EHK

Schlüter®-DILEX-HKS jest połączeniem profilu wklęsłego ze stali nierdzewnej i elastycznego profilu dylatacyjnego. Stosowany jest do połączenia wykładzin ceramicznych posadzki z wykładziną ścienną.
Schlüter®-DILEX-EHK jest profilem wklęsłym, wykonanym w całości ze stali nierdzewnej przeznaczony do zastosowania w narożach wewnętrznych ścian i połączeń posadzka/ściana wszędzie tam, gdzie stawiane są wysokie wymagania co do higieny.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?