logo

Umywalki, półki i regały

Schlüter®-KERDI-BOARD jest idealnym materiałem nośnym do wykonywania konstrukcji umywalek, półek i regałów z ceramiki lub kamienia naturalnego. Dzięki możliwości łatwego docinania przy użyciu nożyka w bardzo prosty sposób można przycinać płyty Schlüter®-KERDI-BOARD na wymiar i wykonywać odpowiednie otwory.

Wodoodporny materiał pozwala na indywidualne kształtowanie powierzchni.

Zakończenia widocznych krawędzi

Widoczne krawędzie płyt można wykończyć na różne sposoby:

  • przy użyciu systemowych ceowników ze szczotkowanej stali nierdzewnej w połączeniu z odpowiednimi profilami zakończeniowymim, jak np. Schlüter®-RONDEC lub -QUADEC
  • z pasków płyt z dwoma profilami zakończeniowymi np. Schlüter®-RONDEC lub -QUADEC
  • profilem krawędziowym Schlüter®-RONDEC-STEP
Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD jest wielofunkcyjnym podłożem pod płytki do ścian, które jednocześnie może pełnić funkcję uszczelnienia zespolonego z powierzchnią z płytek a poza tym stanowić płytę konstrukcyjną o szerokim zakresie stosowania.
Dalej

Schlüter®-QUADEC

Schlüter®-QUADEC

Schlüter®-QUADEC jest dekoracyjnym profilem do symetrycznie kanciatych zewnętrznych narożników ścian okładzin z płytek jak również do brzegów cokołów i powierzchni posadzek.
Dalej

Schlüter®-RONDEC

Schlüter®-RONDEC

Schlüter®-RONDEC jest dekoracyjnym profilem do symetrycznie zaokrąglonych zewnętrznych narożników okładzin ściennych z płytek, jak również wykończenia cokołów i krawędzi okładzin.
Dalej

Schlüter®-RONDEC-STEP/-STEP-CT

Schlüter®-RONDEC-STEP/-STEP-CT

Schlüter®-RONDEC-STEP jest profilem brzegowym z ogranicznikiem spoiny przeznaczonym do wykonczenia płyt roboczych lub stopni, gdy powierzchnia wykonana jest z wykładziny ceramicznej.
Schlüter®-RONDEC-STEP-CT jest profilem brzegowym do blatów kuchennych lub półek wykonanych z płytek ceramicznych. W wolnej przestrzeni profilu można zamocować materiał okładziny lub umieścić inne elementy dekoracyjne.
Dalej

Film "Umywalki, półki i regały"

Schlüter®-KERDI-BOARD jest idealnym elementem nośnym do konstrukcji pod umywalki, półki i regały z ceramiki lub kamienia naturalnego.

Schlüter®-KERDI-BOARD: Montaż ścianek działowych
Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?