logo

Schlüter®-TROBA-LEVEL

Funkcja

Schlüter-TROBA-LEVEL umożliwiają szybkie, precyzyjne i pewne układanie samonośnych elementów płytowych na balkonach i tarasach. Poszczególne elementy dają się ze sobą łączyć, co pozwala na zniwelowanie każdego spadku podłoża. Przy wysokości zabudowy od 3 mm!

  • Wyrównanie nierówności, na przykład ponad łączeniem papy, czy innego materiału
  • Stabilne układanie przez niwelację co do milimetra
  • Zabezpieczenie przed odkręcaniem się
  • Hamulec wibracyjny – zabezpiecza przed przekręcaniem się w przypadku drgań

Schlüter®-TROBA-LEVEL

Produkty


Schlüter®-TROBA-LEVEL-PL 10

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PL 10 są dającymi się układać jedna na drugą podstawami do podpierania elementów płytowych niezależnie od formatu i grubości. Wykonane są z tłumiącego dźwięki specjalnego tworzywa sztucznego i mogą być układane bezpośrednio na uszczelnieniu. 3 milimetrowej grubości ząbki dystansowe umożliwiają uzyskanie równomiernej siatki spoin i mogą przejmować ruchy posadzki. Schlüter®-TROBA-LEVEL- PL 10 można ustawiać na sobie do wysokości 200 mm i łączyć je z innymi podstawami pod płyty należącymi do systemu.

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PL 10


Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLA 30

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLA 30 służą do dopasowywania wysokości posadzek z płyt układanych na podstawach. Od grubości konstrukcji 50 mm można układać pojedynczo lub wieloczęściowo elementy Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLA 30 pomiędzy dwie podstawy Schlüter®- TROBA-LEVEL-PL 10. Schlüter®-TROBA-LEVELPLA 30 można ustawiać na sobie do wysokości 300 mm i łączyć je z innymi podstawami pod płyty należącymi do systemu.

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLA 30


Schlüter®-TROBA-LEVEL-AP 1

Płytki wyrównujące Schlüter®-TROBA-LEVEL-AP 1 służą do precyzyjnego wyrównania układanych płyt na podłożach o różnych spadkach. Różnice w grubości płyt, nierówności podłoża lub niewielkie spadki można wyrównywać do 10 mm w narożniku płyty.

Schlüter®-TROBA-LEVEL-AP 1

Pack = 250 Stück

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLV 60

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLV 60 są odkręcanymi podstawami pod płyty, dającymi się precyzyjnie ustawić za pomocą pierścienia nastawczego i dwóch przeciwstawnych gwintów w zakresie 60- 130 mm. Dzięki jednakowemu oparciu płyt na głowicach (Ø 120 mm) możliwe jest indywidualne ustawianie podstaw na sobie i łączenie ich z elementami Schlüter®-TROBALEVEL- PL 10 i -PLA 30. W razie potrzeby precyzyjne ustawienie i wyrównanie spadków odbywa się za pomocą płytek wyrównujących Schlüter®- TROBA-LEVEL-AP 1. Przez układanie na sobie dwóch lub większej liczby podstaw Schlüter®- TROBA-LEVEL-PLV 60 uzyskuje się konstukcje o wysokości do 520 mm. Głowica wspierająca płyty posiada 3 milimetrowej grubości ząbki dystansowe.

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLV 60


Schlüter®-TROBA-LEVEL-LV 3

Schlüter®-TROBA-LEVEL-LV 3 są spodnimi telarzami do równomiernego rozłożenia obciążeń w połączeniu z Schlüter®-TROBA-LEVEL-PL 10, -PLA 30 i -AP 1. Za pomocą talerzy można także wykonywać konstrukcje o niewielkiej grubości. Schlüter®-TROBA-LEVEL- LV 3 daje się przycinać i posiada ząbki dystansowe o grubości 3 milimetrów.

Schlüter®-TROBA-LEVEL-LV 3


Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLA 70

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLA 70 są adapterami do łączenia z podstawami pod płyty. Wkręca się je w spodnie talerze Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLV 60.

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLA 70


Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLS 6

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLS 6 są podkładkami z granulatu gumowego służącymi do ochrony uszczelnienia. Talerze spodnie Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLV 60, względnie Schlüter®-TROBA-LEVEL-LV 3 mocuje się w wycięciach podkładek ochronnych Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLS 6. Przy uszczelnieniach z PVC podkładki ochronne należy układać z aluminiową warstwą oddzielającą jako spodnią stroną. W przypadku stosowania podstaw Schlüter®-TROBA-LEVEL-PL 10 należy ustawiać je na środku podkładek.

Schlüter®-TROBA-LEVEL-PLS 6

Paczka = 10 sztuk

 

 


Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?

Ważne informacje dodatkowe

nasze produkty i warianty naszych produktów znajdą Państwo tutaj:

Legenda "Produkty"

W celu uproszczenia i ułatwienia obsługi tabel stosujemy następujące symbole i skróty:

image image

= nowe produkty

= oferowane są także perforacje na życzenie (okrągłe)     

 

Wymiary:
H = wysokość
L = długość
B = szerokość


Rodzaje opakowań::
PL = europaleta
KV = skrzynka
BV = pęk (wszystkie profile, o ile nie jest to inaczej zaznaczone, pakowane są w wiązki po 10 szt.)
P = paczka
R = rolka
St. = sztuka / sztuki