logo

Schlüter®-KERDI-SHOWER

Produkty systemowe do brodzików prysznicowych licujących z posadzką wraz z odwodnieniem punktowym.

Coraz więcej inwestorów decyduje się na brodziki prysznicowe licujące z powierzchnią posadzki. Nie tylko ułatwiają one życie osobom starszym i niepełnosprawnym - także młodszym oferują one interesujące możliwości ksztaltowania wnętrz i szczególny komfort w łazienkach.

System Schlüter®-KERDI-SHOWER został przez nas opracowany w celu ułatwienia wykonania pryszniców z posadzką z płytek licujących z pozostałą posadzką pomieszczenia.

Podstawowe wymiary Schlüter®-KERDI-SHOWER:

  • 90 x 90 cm
  • 100 x 100 cm
  • 120 x 120 cm
  • 150 x 150 cm

Zalety

Łatwa i pewna instalacja

  • Do wpustu jest dostęp w czasie montażu rur odpływowych, co umożliwia łatwą i pewną instalację i sprawdzenie szczelności.
  • Płyty Schlüter®-KERDI-SHOWER posiadają fabryczne nachylenie.
  • Sprawdzona nasadka Schlüter®-KERDI-DRAIN z kołnierzem do klejenia zapewnia pewne przyłączenie do uszczelnienia powierzchniowego.
  • Położenie kratki ściekowej można regulować w zakresie wysokości 3–15 mm i dzięki temu dopasować do danej grubości materiału: mozaiki szklanej, kamienia naturalnego, ceramiki lub posadzek przemysłowych.
  • Płyty Schlüter®-KERDI-SHOWER stosować można do natrysków prostokątnych i okrągłych.

Bardzo mała wysokość konstrukcji

Wysokość płyty wyrównawczej wynosi 60 mm. Wysokość płyty ze spadkiem wynosi (w zależności od wymiaru) 31–39 mm. Wysokość całkowita bez materiału posadzki – możliwa poniżej 100 mm.

Niewielka wysokość konstrukcji i łatwe czyszczenie dzięki umieszczeniu syfonu bezpośrednio w oprawie kratki ściekowej.

W przypadku bezpośredniego odpływu pionowo przez podłoże nośne można zrezygnować z płyt wyrównawczych.W ten sposób można uzyskać jeszcze mniejsze grubości konstrukcji (31-39 mm lub grubość materiału posadzki).
Schlüter®-KERDI-SHOWER

Schlüter®-KERDI-SHOWER

Schlüter®-KERDI-SHOWER jest modularnym systemem do budowy bezbrodzikowych pryszniców z płytek ceramicznych. Płyty ze spadkiem oferowane są w różnych rozmiarach – w razie potrzeby z płytami wyrównawczymi.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
+49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?