logo

Podświetlane schody – piękne i bezpieczne!

Schlüter®-LIPROTEC umożliwia podświetlenie poszczególnych stopni lub całych schodów. Takie rozwiązanie zapewnia jednocześnie dwie korzyści: oświetlone schody zapewniają dobrą orientację i gwarantują bezpieczeństwo niezależnie od pory dnia i nocy. Jednocześnie tak eleganckie oświetlenie tworzy wyjątkową atmosferę, przekształcając zwykłe stopnie w reprezentacyjny element.

Oświetlenie schodów o wielu stopniach

Zestawy do oświetlenia schodów serii Schlüter®-LIPROTEC zawierają wszystkie komponenty, które są niezbędne do ich instalacji: od profili poprzez moduły diodowe aż po zasilacz – wszystko w pakiecie! Centralne umieszczenie taśm LED w profilach zapewnia optymalne oświetlenie schodów. Sterowanie oświetleniem może odbywać się alternatywnie za pomocą wyłącznika lub – w wersji szczególnie wyszukanej – czujnika ruchu.

Zestawy do schodów

Zestawy do schodów

Z myślą o łatwym i szybkim montażu indywidualnej techniki profili świetlnych przygotowaliśmy gotowe zestawy do różnorodnych zastosowań.
Dalej

Podświetlane stopnie schodów i krawędzie podestu

Profile Schlüter®-LIPROTEC umożliwiają bardzo efektowne podświetlenie poszczególnych stopni. Dzięki nim można zainstalować jednolite oświetlenie krawędzi schodów na maksymalnie czterech poziomach – tworząc eleganckie i bezpieczne oświetlenie stopni. Oświetlenie można łączyć również z profilami do schodów serii Schlüter®-TREP.

Schlüter®-LIPROTEC-PB

Schlüter®-LIPROTEC-PB

Schlüter-LIPROTEC-PB jest wysokiej jakości profilem do krawędzi podestów z anodowanego aluminium o szerokości licowej powierzchni 25 mm. Profil jest przeznaczony do mocowania taśm LED Schlüter-LIPROTEC-ES.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?