logo

Archiwum: nowości

Dalsze wiadomości - zarchiwizowane dla Państwa.

Schlüter®-QUADEC-PQ – przystępna  alternatywa

Schlüter®-QUADEC-PQ – przystępna alternatywa

Nie zawsze trzeba stosować stal nierdzewną. Dlatego też Schlüter-Systems oferuje teraz także chętnie stosowane profile zakończeniowe Schlüter®-QUADEC w nowej szacie z tworzyw sztucznych.
Dalej

Estetyczny narożnik zewnętrzny ściany o kącie 135°

Estetyczny narożnik zewnętrzny ściany o kącie 135°

Dwa nowe profile do zewnętrznych narożników ścian świętowały 2010 swoją premierę. Schlüter®-ECK-E-S i -ECK-K-S uzupełniają obszerny asortyment Schlüter-Systems o dwa profile ze stali nierdzewnej o kącie 135° do pewnej ochrony krawędzi ściennych.
Dalej

Zdrowe mieszkanie z ceramiką.

Zdrowe mieszkanie z ceramiką.

Schlüter-Systems - jako oficjalny partner - wspiera inicjatywy Unii Europejskiej, zrzeszeń płytkarskich i przodujących producentów.
Dalej

Złoty medal dla Schlüter®-BEKOTEC-F

Złoty medal dla Schlüter®-BEKOTEC-F

Złoto dla Schlüter-Systems na CONECO: na największych targach budowlanych w Słowacji - w Bratysławie cienkowarstwowa konstrukcja podłogowa Schlüter®-BEKOTEC-F otrzymała złoty medal przyznany przez dziewięcioosobowe targowe jury za przełomową innowację w zakresie renowacji podłóg.
Dalej

Kwadratowy - praktyczny - ładny!

Kwadratowy - praktyczny - ładny!

Elegancki profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej Schlüter®-QUADEC-E o kwadratowym przekroju bardzo szybko znalazł uznanie u wykonawców, projektantów i inwestorów. W tej chwili QUADEC oferowany jest także w wykonaniach z aluminium i chromowanego mosiądzu.
Dalej

Schlüter®-DITRA-SOUND

Schlüter®-DITRA-SOUND

W spokoju tkwi siła. Dlatego też dla każdego ważne jest aby po męczącym, hałaśliwym dniu mieć okazję do spokojnego odpoczynku we własnych czterech ścianach. Ale to możliwe jest tylko - przede wszystkim w przypadku domów wielorodzinnych - tylko wtedy, kiedy poszczególne kondygnacje posiadają dobrze funkcjonującą izolację akustyczną, która redukuje przenoszące się dźwięki na znośne 46-53 decybele (wg DIN 4109). Szczególnie w starszych istniejących budynkach takiej izolacji często brakuje.
Dalej

Schlüter®-KERDI-DS - Uszczelnienie zespolone z paroizolacją

Schlüter®-KERDI-DS - Uszczelnienie zespolone z paroizolacją

Z Schlüter®-KERDI-DS po raz pierwszy zademonstrowane zostało na targach BAU w Monachium uszczelnienie zespolone do posadzek z płytek, które działa także skutecznie jako paroizolacja.
Dalej

Schlüter®-DITRA-DRAIN

Pasywny kapilarnie drenaż zepolony Schlüter®-DITRA-DRAIN

Wraz z Schlüter®-DITRA-DRAIN firma Schlüter-Systems prezentuje pierwszy pasywny kapilarnie drenaż zespolony do posadzek z płytek i kamienia naturalnego układanych metodą cienkowarstwową. Z praktyki dla praktyki- opierając się na tej zasadzie Schlüter-Systems opracował już wiele innowacji. Schlüter®-DITRA-DRAIN to kolejna kontynuacji tej serii innowacyjnych rozwiązań.
Dalej

Nowy klej uszczelniający do Schlüter®-KERDI

Nowy klej uszczelniający do Schlüter®-KERDI

Schlüter®-KERDI-COLL uzupełnia sprawdzoną serię produktów KERDI o nowy, dostosowany do systemu klej uszczelniający do klejenia zakładów na stykach, styków i przyłączeń.
Dalej

Kontakt ze Schlüter-Systems:

Schlüter-Biuro Obsługi
Schlüter-Systems KG
Schmölestraße 7
58640 Iserlohn
Niemcy
Tel. +49 2371 971-262

image
Prosze do nas napisać!

Maja Panstwo pytania lub uwagi?